INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

22:20 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nowe pomysły na zmuszanie do szczepień

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Zaszczepieni mają być chronieni przed niezaszczepionymi poprzez zmuszanie niezaszczepionych do przyjęcia preparatu, który nie zabezpiecza zaszczepionych.

Zaszczepieni mają być chronieni przed niezaszczepionymi poprzez zmuszanie niezaszczepionych do przyjęcia preparatu, który nie zabezpiecza zaszczepionych. Tak można podsumować najnowsze wnioski „ekspertów” opublikowane w Canadian Medical Association Journal (CMAJ) i powtórzone przez „Forbes” oraz kolejne portale.

- reklama -

Kto komu zagraża

Według „analizy kanadyjskich naukowców” już jesienią największym problemem będzie… zagrożenie, jakie osoby niezaszczepione stworzą dla osób zaszczepionych. Kanadyjscy naukowcy doszli do wniosku, że osoby niezaszczepione stwarzają „nieproporcjonalnie duże” ryzyko zakażenia wirusem COVID-19 w stosunku do osób zaszczepionych.

Naukowcy z Uniwersytetu w Toronto posługując się modelem komputerowym, zbadali interakcje między grupami osób niezaszczepionych i zaszczepionych. W stworzonej przez siebie symulacji komputerowej wzięli pod uwagę skuteczność szczepionki, wyjściowy poziom odporności wśród osób nieszczepionych oraz szybkość powrotu do zdrowia po zakażeniu. I tak doszli do wniosku, że osoby niezaszczepione stanowią zagrożenie dla osób zaszczepionych. Osób, które miały być chronione przed zakażeniem dzięki szczepieniu.

- reklama -

„Eksperci” podnieśli więc larum, że jesienią znowu pojawi się problem organizacji pracy tak, aby oddzielić osoby zaszczepione od stwarzających dla nich zagrożenie osób niezaszczepionych. Jesienią ma też powrócić kwestia znoszonych paszportów covidowych i obowiązku szczepień.

Problem koncernów szczepionkowych

Pechowo dla koncernów szczepionkowych okazało się, że wojna na Ukrainie jest mocno wbrew ekspertom i propagatorom szczepień. Zgodnie z ich teoriami, w tej chwili w Polsce epidemia powinna szaleć, a szpitale być przepełnione chorymi w ciężkim stanie. Tymczasem masowego pomoru nie ma. A jakoś trzeba będzie społeczeństwa do szczepień zmusić. Tyle, że tym razem coś poszło nie tak i próba wykazania zagrożenia ze strony osób niezaszczepionych, zwróciła uwagę internautów na nieskuteczność szczepień. Tyle, że chyba nie o taki efekt chodziło.

- reklama -

źródło: money.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
LN11
02.05.2022 10:46

Dla zaszczepionych i niezaszczepionych największym niebezpieczeństwo stanowią płatni naukowcy.

Ewa
01.05.2022 22:06

To zaszczepieni są dużym zagrożenie dla niezaszczepionych.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x