INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:57 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa byli hejtowani i ciągani przed lekarskie sądy. Właśnie zapadł wyrok w jednej z takich spraw – niewinny!

Jak poinformował  w mediach społecznościowych mecenas Piotr Schramm, dr Paweł Basiukiewicz został uniewinniony przez Sąd Lekarski.

„Mój Mocodawca, Dr Paweł Basiukiewicz, został właśnie uniewinniony w całości przez Sąd Lekarski przy Okr. Izbie Lekarskiej w Warszawie w związku z zarzutami prezentowania w ostatnich 2 latach poglądów niezgodnych z zasadami Etyki Lekarza”, napisał na Twitterze mecenas Piotr Schramm.

- reklama -

„Bardzo dziękuję za tę Sprawiedliwość”, dodał prawnik.

Wnioski o ukaranie

Przypomnijmy, że dr Basiukiewicz był oskarżony o „postępowanie niezgodnie z etyką lekarską”. Tym postępowaniem było publikowanie informacji podważających wersję „ekspertów” medycznych na temat koronawirusa, wskazywanie przekłamań i nieścisłości oraz domaganie się rzetelnej debaty na ten temat. To zaś przez zwolenników pandemicznych obostrzeń zostało uznane za niedopuszczalne.

- reklama -

W ten sposób dr Paweł Basiukiewicz znalazł się na liście lekarzy, którzy otrzymali wezwania na przesłuchania do Naczelnej Izby Lekarskiej.

Jeszcze w ostatnich dniach Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, lekarz Grzegorz Wrona oznajmił, że podpisał wnioski o ukaranie 116 lekarzy i lekarzy dentystów, którzy jesienią 2020 roku podpisali się pod apelem do władz, w którym podnosili wątpliwości dotyczące szczepionek przeciwko Covid-19 i w którym wzywali do rzetelnego informowani społeczeństwa o zagrożeniach z nimi związanych i wzywali do rzetelnej debaty naukowej na ich temat.

Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności podziękował swoim czterem zastępcom, którzy podpisywali się pod wnioskami o ukaranie 116 sygnatariuszy tego apelu.

- reklama -

Dziękuję moim zastępcom za pracę. Nie wymienię ich po nazwisku, bo nie ma potrzeby, by dotknął ich hejt, który jest moim udziałem – powiedział Grzegorz Wrona, ukrywając nazwiska „specjalistów”, którzy oceniali opinię m.in. profesorów lub lekarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Karanie

Inni wezwani lekarze to m.in. dr Zbigniew Martyka – kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej, czy prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski. Ich wina polega na tym, że zadawali niewygodne pytania i wskazywali błędy w przekazie medialno-medycznym na temat koronawirusa.

Przez dwa lata rykoszetem dostawały też media i dziennikarze, którzy pokazywali opinie ww. lekarzy. Najlepszym przykładem redaktor Jan Pospieszalski, usunięty z TVP za program, w którym głos zabrali były wiceminister zdrowia dr Zbigniew Hałat, właśnie dr Zbigniew Martyka, alergolog prof. Ryszard Rutkowski, mecenas Piotr Schramm oraz publicysta Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute.

Także media, które publikowały wypowiedzi ww. ekspertów regularnie dostawały „bany” w mediach społecznościowych. Media wspierające szczepienia dostawały za tę promocje grube pieniądze od rządu. Uniewinnienie przez Sąd Lekarski dr. Basiukiewicza jeszcze nie znaczy, że podobnie będzie w przypadku innych lekarzy, ale daje cień nadziei, że doczekamy się wreszcie rzetelnej debaty, a lekarze, którzy jej dla dobra pacjentów żądają, nie będą ciągani przez kolegów. Może raczej powinno być odwrotnie i należałoby przyjrzeć się odpowiedzialności propagatorów masowych szczepień?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Lwowiak44
21.05.2022 23:22

Dzielnemu i odważnemu dr. Basiukiewiczowi serdecznie gratuluję. Oby ten rozsądny wyrok dał początek długo oczekiwanej normalności.

Stefan Nowakowski kanada
21.05.2022 21:11

Niestety ,profanacja jezyka polskiego jest zjawiskiem nagminnym i powszechnym. Jakiez to bolesne i upokarzajace. Hejtowanie- Nie mozna wymyslec czegos bardziej ochydnego. Gratuluje. Niestety ,w kazdym przypadku sa to ludzie ,ktorzy bardzo zle mowia tak po polsku jak i angielsku.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

„Dupiarz” wywiedziony w pole

Wygląda na to, że Rafał „dupiarz” Trzaskowski w ogóle nie powinien się odzywać. Co się odezwie, to trafia kulą...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x