INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:21 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kto choruje na małpią ospę?

Czas czytania: 4 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Na razie, po oswojeniu się z wojną na Ukrainie, jako dominujący temat i dominująca choroba, na tapet powraca koronawirus. Za jego plecami czai się jednak poważna konkurencja. Małpia ospa zdążyła już wywołać spór o nazwę, a także terror poprawności politycznej, związany ze środowiskami, w których szerzy się najbardziej. O co chodzi?

Już 23 maja Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli w specjalnym komunikacie poinformowało, że zidentyfikowanych wówczas ogniskach zakażeń dominowały przypadki małpiej ospy wśród mężczyzn mających kontakty homoseksualne.

- reklama -

W początkach czerwca gwałtowny wzrost zakażeń małpią ospą odnotowały władze Niemiec. Jak poinformował berliński Instytut Roberta Kocha, liczba zakażeń małpią ospą wzrosła raptownie w ciągu ostatnich kilku dni. U większości pacjentów przebieg choroby jest łagodny. Instytut Kocha wyjaśnił jednocześnie, że wszystkie odnotowane przypadki dotyczyły mężczyzn.

W początkach czerwca także hiszpańskie media donosiły, zamknięciu przez władze Madrytu największej gejowską saunę w stolicy, zidentyfikowanej jako „główne ognisko małpiej ospy”. Jednocześnie podawały wprost, że „wszystkie przypadki” zarejestrowane w regionie to mężczyźni, którzy mieli stosunki seksualne z mężczyznami” (Dziennik ABC z 20 maja, za DoRzeczy).

Nawet WHO przyznało, że małpia ospa występuje głównie wśród mężczyzn uprawiających seks z drugim mężczyzną. Jednocześnie dodano, że stwierdzono także przypadki zachorowań u kobiet.

- reklama -

Kłamstwa „demaskatorów kłamstwa”

 Część mediów, zwłaszcza tych liberalnych, krzyczy, że „małpia ospa nie jest chorobą gejów”. Tymczasem z danych niezmiennie i wciąż wynika, że małpia ospa szerzy się głównie wśród gejów.

W ostatnich dniach belgijska telewizja VRT, cytowana przez portal Filary Biznesu, informując o ogromnym popycie na szczepionkę na ospę małp, podała, że: „Większość z tych, którzy chcą się zaszczepić przeciw małpiej ospie, to geje. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że do tej pory wszyscy, którzy zostali zakażeni małpią ospą, byli mężczyznami w wieku od 20 do 71 lat, którzy mieli stosunki seksualne z innymi mężczyznami. Nie oznacza to, że heteroseksualni mężczyźni lub kobiety są odporni na wirusa, ale po prostu, jak dotąd, obecna epidemia rozprzestrzeniła się wyłącznie wśród gejów”.

- reklama -

Terror tęczowej poprawności politycznej

Z powyższych danych wynika jednak, że rodzaj aktywności seksualnej ma wpływ na ryzyko zakażenia małpią ospą. Wygląda więc na to, że małpia ospa jednak szerzy się głównie w środowisku homoseksualnym, tylko terror tęczowej poprawności politycznej zabrania o tym mówić. Oczywiście, gdy już ktoś zaczyna, to natychmiast spotyka się z hejetm i jazgotem o rzekomej „homofonii”. Fakty przegrywają z propagandą. Dlaczego?

Podobna sytuacja miała już miejsce. AIDS też początkowo była chorobą środowiska LGBT do tego stopnia, że pierwszą nazwą tej choroby była gay related immunodeficiency (GRID). Dopiero potem, pod naciskiem lobby homoseksualnego, nazwa została zmieniona na AIDS. Obecnie media (m.in. w Hiszpanii) podniosły, że podawanie do wiadomości, iż małpia ospa szerzy się głównie wśród gejów, może doprowadzić do „stygmatyzacji” tego środowiska do jego „cierpień”. Najwyraźniej prawda i ochrona zdrowia ludzi nie ma znaczenia. Nikt nie twierdzi, że jest to choroba wyłącznie gejów ale prawda jest taka, że do tej pory szerzyła się głównie w tym środowisku. Dlatego smutne i przerażające jest, kiedy nawet lekarze, w imię poprawności politycznej i dla ochrony przez „cierpieniami” gejów próbują (zresztą nieudolnie) ukrywać fakty.

Małpia ospa w Nowym Jorku

Na razie Belgia postanowiła podawać szczepionki grupom „wysokiego ryzyka”, czyli osobom, które w różnych okolicznościach mogły się zakazić. Tymczasem małpia ospa szerzy się w znanym ze swobody seksualnej i licznych gejowskich klubów Nowym Jorku. Gubernator tegp  Kathy Hochul z epidemią małpiej ospy wprowadziła w piątek późnym wieczorem stan zagrożenia w związku, informując, że ponad jedna czwarta zakażeń wykrytych w USA przypada na jej stan. Do soboty 30 lipca, w stanie Nowy Jork odnotowano 1383 przypadki małpiej ospy. Jak na stan liczący prawie 20 milionów mieszkańców, to raczej niedużo, ale amerykańskie władze są wyspecjalizowane w szerzeniu paniki.

Do akcji przyłączyła się już Światowa Organizacja Zdrowia. W ubiegłą sobotę WHO wprowadziło globalny stan zagrożenia w związku z epidemią tej choroby. Możemy się więc spodziewać kolejnej fali zakażeń i kolejnych setek milionów dawek szczepionek oraz wezwań do szczepień. Oczywiście pomijając parę istotnych „drobiazgów”. A przecież ostrzeżenia skierowane do gejów, także ich mogłoby przed tą chorobą uchronić.

Źródła:

Filarybiznesu.pl

DoRzeczy

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa-Maria
31.07.2022 20:41

Jeżeli geje rozprzestrzeniają małpią ospę to należy tych wywrotowców odizolować od reszty świata. Najlepiej gdzieś na bezludna wyspę na którymś z oceanów.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Waldemar Kraska straci robotę?

Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska chyba nie skonsultował swojego wystąpienia z szefem. Ani z „ekspertami medycznymi”. Nie zdziwmy się, jeśli...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx