INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:57 | czwartek | 29.09.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trolling po teksańsku

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 września

Najlepsza polska opera

28 września 1865 r. Ognisty mazur i aria o starym zegarze. Ale nie tylko to stanowi o sukcesie najlepszej polskiej opery. Była nośnikiem patriotyzmu. I...

Koniecznie przeczytaj

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił?

Nadgraniczny Teksas jest solą w oku demokratów, ale można odnieść wrażenie, że im bardziej demokraci próbują zaatakować ten stan, tym bardziej jego mieszkańcy i władze są tym rozbawieni. Ostatnio lewaków ze Wschodniego Wybrzeża postanowił potrollować sam gubernator Teksasu.

- reklama -

Greg Abbott od początku stawiał sprawę jasno – mieszkańcy „jego” stanu nie życzą sobie otwierania granic i utrzymywania nielegalnych imigrantów przekraczających granicę pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Meksykiem. Za prezydentury Donalda Trumpa mieszkańcy Teksasu mogli być pewni, że Waszyngton podziela ich pogląd. Za Bidena to się zmieniło. Na wszystko jest jednak sposób i Abbott go znalazł. Po prostu pakuje nielegalnych imigrantów i autobusami oraz samolotami wysyła ich prosto do Nowego Jorku.  Ostatnio wysłał cały autobus imigrantów starających się o azyl. Polityk powiedział wprost, że „testuje zaangażowanie miasta, które nazywane jest sanktuarium dla tych przybyszów”.

Na dworcu autobusowym na Manhattanie przybyszów powitał burmistrz Nowego Jorku Eric Adams.

Oficjalnie Nowy Jork jest „otwarty”, ale wszelkie informacje nieoficjalne pokazują, że zarówno władze miasta, jak i fani „otwartości” są wściekli. Lewacy nie lubią ponosić kosztów swoich pomysłów. Burmistrz Nowego Jorku witający imigrantów równie serdecznie jak Niemcy w 2015 roku, na Twitterze oskarżył republikańskiego gubernatora Teksasu o wykorzystywanie imigrantów w politycznej rozgrywce i podburzanie wśród Amerykanów nastrojów antyimigracyjnych. „Stwierdzamy, że niektóre z rodzin w autobusie, chciały udać się do innych miejsc i nie pozwolono im na to. Zostali zmuszeni do wejścia do autobusu”, żalił się burmistrz w rozmowie z telewizją CBS, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ich tam odwiózł albo i przygarnął we własnym salonie do czasu rozpoznania wniosków o azyl.

- reklama -

„Burmistrz Nowego Jorku mówi, że to »przerażające«.(…) Przerażająca jest polityka Bidena, polegająca na wpuszczeniu ok. 2 mln nielegalnych imigrantów” – odciął się gubernator Greg Abbott. Swojej polityki zmienić nie zamierza. Jak trollować, to po teksańsku.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
09.08.2022 16:31

. . .i tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruski agent czy pożyteczny idiota? 

Radek Sikorski od lat pała miłością do dwóch tradycyjnych wrogów Polski: Rosji i Niemiec. Po jego ostatnim twitterowym komentarzu...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx