INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:32 | czwartek | 29.09.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Koniec z barwami narodowymi na mundialu. Zamiast nich będą tęczowe.

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 września

Najlepsza polska opera

28 września 1865 r. Ognisty mazur i aria o starym zegarze. Ale nie tylko to stanowi o sukcesie najlepszej polskiej opery. Była nośnikiem patriotyzmu. I...

Koniecznie przeczytaj

Część reprezentacji narodowych na mundialu w Katarze zastąpi swoje barwy narodowe opaskami z quasi-flagą homoseksualistów. Chociaż to wbrew przepisom, UEFA nie reaguje. Czy w tym gronie będzie i Polska?

Wygląda na to, że część piłkarskich reprezentacji na własne życzenie lubi się poniżać. Jeszcze parę lat temu obowiązywała zasada apolityczności wszelkich konkurencji sportowych a jedynymi dozwolonymi symbolami były barwy narodowe. To się zmieniło, gdy z pełną aprobatą UEFA część reprezentacji piłkarskich zaczęła klękać, żeby oddać cześć bandyterce z BLM, rabującej sklepy i urządzającej rewoltę na amerykańskich ulicach. Ruch BLM przestał być potrzebny, więc został równie szybko wyciszony, jak wcześniej był rozdmuchany, ale reprezentacje znalazły inną grupę, przed którą będą klękać. Kapitanowie części uczestniczących w imprezie drużyn, zamiast opasek w barwach narodowych, przywdzieją opaski w kolorach nawiązujących do flagi LGBT, wzbogaconych m.in. o czarny kolor. Ma to być wyraz sprzeciwu wobec rzekomej „dyskryminacji”. Wszystko w ramach kampaniswoich i „OneLove”, wspierającej te środowiska i żeby „zagrać na nosie” Katarowi. Rzecz w tym, że Katar jako gospodarz mundialu nie zamierza zrezygnować ze swoich zasad i wyraźnie zaznaczył, że afiszowanie się z uczuciami przez homoseksualistów, pozostaje zakazane. Część drużyn biorących udział w imprezie, ostentacyjnie postanowiło pokazać homoseksualistom swoje wsparcie, kosztem barw narodowych. Do akcji przyłączyło się jak na razie dziesięć europejskich piłkarskich reprezentacji. Ich kapitanowie do końca sezonu w meczach reprezentacji narodowych będą nosić tęczowe opaski na znak walki z „dyskryminacją”.

- reklama -

Pogarda dla braw narodowych

Z „dyskryminacją” homoseksualistów, zrywając swoje barwy narodowe „walczyć” będą: Anglia, Holandia, Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Walia, Norwegia i Szwecja.Kapitanowie ośmiu pierwszych reprezentacji wystąpią z tęczowymi opaskami na mistrzostwach świata w Katarze. Norwegia i Szwecja na mundial się nie zakwalifikowały, ale „homoseksualne opaski” założą na mecze, w których wezmą udział.

Jako kapitanowie możemy wszyscy rywalizować ze sobą na boisku, ale wspólnie sprzeciwiamy się wszelkim formom dyskryminacji. Jest to jeszcze bardziej istotne w czasach, gdy podziały są powszechne w społeczeństwie. Ubranie opaski wyśle jasną wiadomość na oczach świata – twierdzi Harry Kane, kapitan reprezentacji Anglii.

Harry Kane już zapowiedział, że wystąpi z opaską kapitańską w brawach nawiązujących do flagi homosekualistów, “wzbogaconej” o czarny kolor.
- reklama -

Warto pamiętać, że jeszcze nie tak dawno, podobne gesty UEFA traktowała jako naruszenie zasad apolityczności. Kiedy Manuel Neuer (Niemcy) wystąpił z tęczową opaską kapitańską, UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne. Teraz nie ma mowy o jakimkolwiek upominaniu kapitanów.

Gdyby ktoś poczuł się zaniepokojony – Polska nie weźmie udziału w akcji. Prowadzona przez Roberta Lewandowskiego drużyna nie jest najlepsza na świecie (choć ma w składzie najlepszego na świecie piłkarza), ale nie klękała przed BLM i nie będzie klękała przed lobby homoseksualnym. Udziału w akcji odmówiły też Serbia, Chorwacja, Hiszpania i Portugalia. Swoją drogą to ciekawe, że najmniej swoje barwy narodowe szanują te kraje, które nie musiały przelewać za nie krwi. Ciekawe też, jak zerwanie barw narodowych i zastąpienie ich gejowskim spodoba się angielskim kibicom. Znając ich temperament, można przypuszczać, że nieszczególnie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
defender
22.09.2022 17:13

Pedały i pedofile w tym kraju mają władzę .

defender
24.09.2022 20:31

A zboki piłkarze będą latać po boiskach z grzechomierzem w zadzie.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruski agent czy pożyteczny idiota? 

Radek Sikorski od lat pała miłością do dwóch tradycyjnych wrogów Polski: Rosji i Niemiec. Po jego ostatnim twitterowym komentarzu...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx