INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:08 | piątek | 27.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dobra wiadomość z Włoch

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Czarna legenda bitwy pod Korsuniem

26 maja 1648 r. Choćbyśmy bardzo chcieli, w historii Polski nie zawsze było wspaniale, a powiedzenie, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, tylko ich dowództwo,...

Koniecznie przeczytaj

95-letnia kobieta z Włoch, u której zdiagnozowano koronawirusa, została uznana za wyleczoną. W szpitalu spędziła 12 dni.

Jak informuje włoski dziennik “Gazzeta di Modena”, lekarze po konsultacjach ze specjalistami z oddziału chorób zakaźnych, zdecydowaliśmy się podawać starszej pani tylko terapię antybiotykową. – Kobieta wyzdrowiała praktycznie sama – potwierdzili lekarze.
95-letnia Alma Corsini do szpitala trafiła 5 marca. Przewieziono ją z domu opieki świętego Józefa z Fanano. Po przeprowadzeniu testów potwierdzono, że Włoszka jest zarażona koronawirusem.
Leczenie starszej pani przebiegało inaczej niż u reszty chorych znajdujących się w szpitalu. Wszystko przez zaawansowany wiek kobiety. Zdecydowano się jedynie na antybiotyki. Po dwunastu dniach spędzonych w szpitalu 95-latce ponownie wykonano testy, które w końcu dały wynik negatywny. Kobietę uznano za zdrową.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Poprzedni artykułKto się boi wirusa?
Następny artykułMedyczna dyplomacja
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy masoneria i LGBT przy współudziale Franciszka szykują katolikom nowego papieża?  

Decyzją papieża Franciszka, włoski Episkopat otrzymał nowego przewodniczącego – kard. Matteo Zuppiego – pupila masonerii i środowisk LGBT, które...

Przeczytaj jeszcze to!