INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:39 | niedziela | 02.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jan Pospieszalski krytykuje PiS za miękkie podejście do ideologii LGBT: To wyborcze samobójstwo!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Znany dziennikarz Jan Pospieszalski na łamach tygodnika „Sieci” ostro zaatakował rządzącą w Polsce prawicę za brak – jego zdaniem – należytego przeciwdziałania ideologii LGBT.

– Obawiam się, że Zjednoczona Prawica uznała, iż optymalną strategią będzie unikanie frontalnego starcia, niewchodzenie w konflikty, a w przypadku agresji – pluszowy opór i szybkie wygaszanie konfliktu. To w najlepszym przypadku skrajna naiwność, w najgorszym – cynizm i wyborcze samobójstwo – pisze Pospieszalski.

- reklama -

Jako przykład dziennikarz podał odwołanie Grzegorza Wierzchowskiego z funkcji łódzkiego kuratora oświaty.

– Organizacje łódzkich seksedukatorów, z którymi walczy Wierzchowski, otworzyły szampana i niczego tu nie zmienia zapewnienie ministra Piontkowskiego, że w kwestii obrony szkół przed ideologią LGBT podziela stanowisko Wierzchowskiego. Lewica i redaktorzy z Czerskiej poczuli wiatr w żaglach i już domagają się głowy małopolskiej kurator Barbary Nowak, bo – jak głoszą nagłówki – przy tym, co wygaduje kurator Nowak, Wierzchowski to małe piwo – zauważa prowadzący program „Warto rozmawiać”.

– Mieli do wybrania hańbę lub wojnę. Wybrali hańbę, a będą mieć i hańbę, i wojnę – jednoznacznie ocenia miękką strategię PiS wobec LGBT Pospieszalski.

- reklama -

Źródło: Sieci

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Syf, kiła i mogiła, czyli pandemia chorób wenerycznych

W krajach wysokorozwiniętych widać już skutki promocji seksualnego wyzwolenia – lawinowo wzrosła liczba chorób wenerycznych. Zdaniem amerykańskich ekspertów jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx