INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:36 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Popadają w paranoję! Polityk PiS ostro o Rafale Trzaskowskim i jego otoczeniu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Kolejna awaria Oczyszczalni Ścieków „Czajka” wywołała lawinę krytyki skierowaną pod adresem prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

– A to ścieki z deszczu zalewają Warszawę, a to autobusy prowadzone są przez kierowców pod wpływem różnych środków, są ofiary śmiertelne. Dobrze by było, gdyby prezydent Warszawy zajął się sprawami Warszawy – mówił na antenie TVP Info Marek Suski. – …robi się kampanię, jeździ na urlopy, później zakłada się ruch, a w Warszawie sprawy leżą – twierdził polityk PiS.

- reklama -

Suski odniósł się także do opinii, podnoszonych także przez Trzaskowskiego, że przy tej awarii Czajki nie można wykluczyć sabotażu.

– A być może to jest taka metoda ucieczki w pomroczność jasną czy ciemną. Ostateczna obrona, gdyby doszło do procesu sądowego, żeby uciec w niepoczytalność – ocenił Suski. – Popadają w paranoję – zarzucił warszawskim urzędnikom, na czele z Trzaskowskim.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x