INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:22 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wicemarszałek Sejmu: Przez osiem lat miałem podsłuch na telefonie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki odniósł się do afery podsłuchowej. Jak stwierdził, przez osiem lat jego telefon był podsłuchiwany.

Wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki został poproszony o komentarz w sprawie afery podsłuchowej. To reakcja na wczorajsze zeznania szefa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia.

- reklama -

Banaś powiedział, że padł ofiarą nielegalnej inwigilacji. Miało dojść do tego m.in. w 2017 i w 2018 roku. Po raz pierwszy taka sytuacja miała miejsce podczas remontu mieszkania.

„Służby Krajowej Administracji Skarbowej zauważyły, że znajdują się tam kable, które służą do ewentualnego podsłuchu mojego mieszkania” – stwierdził Banaś.

Z kolei w drugiej sytuacji – w 2018 roku – próbowano włamać się do jego prywatnego telefonu. Co na to wicemarszałek Sejmu?

- reklama -

„Przez osiem lat rządów Platformy miałem podsłuch na telefonie. Jestem o tym przekonany, choć nie mam żadnych dowodów, więc opowiadać takie rzeczy można sobie spokojnie i bez odpowiedzialności” – odpowiedział na zeznania Banasia Terlecki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x