INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:24 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Najnowszy plan dla Unii Europejskiej – zakaz jedzenia mięsa i nabiału oraz hodowli wszelkich zwierząt

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Według najnowszych projektów obywatele państw członkowskich Unii mają żywić się „szczawiem i mirabelkami”, nosić łapcie i zostać objęci zakazem uprawiania jazdy konnej, a nawet posiadania w domach psów i kotów.

- reklama -

Coraz bardziej widać, że Unia Europejska staje się lewackim eksperymentem zmierzającym do budowy rządu światowego. Tu już nie chodzi o odbieranie suwerenności na poziomie państw, ale wprost o zniewolenie jednostek. W Unii Europejskiej ma być zakazana hodowla zwierząt, a ludzie mają żywić się sztucznym mięsem i nabiałem, pochodzącymi wyłącznie z laboratoriów.

Plan

Idiotyzmy wypisywane przez Sylwię Spurek, która zabijanie nienarodzonych dzieci nazywa „prawem kobiet” i jednocześnie żąda zakazu hodowli zwierząt oraz ograniczenia praw człowieka poprzez odebranie ludziom zagwarantowanej unijnymi traktami swobody prowadzania działalności gospodarczej czy chociażby decydowania o sobie „na poziomie talerza”, niedługo moga stać się… prawem. Jak poinformował „Nasz Dziennik” do Komisji Europejskiej trafił już wniosek o zarejestrowanie nowej „inicjatywy obywatelskiej”, której celem jest zlikwidowanie w Unii Europejskiej hodowli zwierząt do celów służących człowiekowi. Oznacza to w praktyce zakaz hodowli zwierząt na mięso, krów mlecznych, owiec, kóz, drobiu i ryb, a finalnie np. zakaz prowadzenia stadnin koni (bowiem konie służą w nich ludziom do „rozrywki”).

- reklama -

Biliony euro i kontrola ludzkości

Pomysłodawcy inicjatywy „End The Slaughter Age”, czyli „Koniec epoki rzezi” mają rok na zebranie minimum miliona podpisów w co najmniej siedmiu krajach Unii Europejskiej. Jeżeli im się to uda, to Komisja Europejska będzie musiała rozpatrzyć wniosek w tej sprawie. W 27 unijnych państwach mieszka 445 milionów ludzi, więc milion tu zaledwie promil mieszkańców UE. Biorąc jednak rozpasanie lewackiej propagandy, szanse na zebranie takiej liczby podpisów istnieją. Co zdecyduje KE nikt nawet nie śmie przypuszczać.

Nie wiadomo, kto w rzeczywistości stoi za inicjatywą.  Chodzi w niej jednak o miliardy, a  w dłuższej perspektywie – biliony euro i o kontrolę ludzkości. Wiadomo – nie ma lepszej metody na podporządkowanie sobie ludzi od wymuszania ich posłuszeństwa racjonowaniem żywności. Takie metody były stosowane w sowieckich łagrach. Czy taka ma być przyszłość Europy?

- reklama -

Kto ma przejąć kontrolę nad całym rynkiem żywności, a przez niego – życiem i zdrowiem prawie pół miliarda ludzi? Nie wiadomo, ale warto przyjrzeć się sponsorom „ekologicznych” organizacji i think-tanków. W Izraelu, USA a także w niektórych krajach Unii już powstają laboratoria produkujące sztuczne mięso, przy czym nikt nie podnosi kwestii zanieczyszczania przez nie środowiska ani szkodliwości dla ludzi ich produktów.

Niebezpieczeństwo jest tym większe, że państwa unijne łączy jednolity rynek, wspólna polityka handlowa, rolna i rybacka. Czyżby Wielki Reset i życie w jednym wielkim łagrze z racjonowaną żywnością nie był teorią spiskową tylko faktem?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx