INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:06 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kolejny sportowiec nie żyje

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Kolejny nastoletni sportowiec nie żyje. Po prostu przestało mu bić serce, a jego śmierć nastąpiła „z przyczyn naturalnych”.

Przez długie tygodnie pandemii, codziennie ukazywały się raporty na temat zgonów na covid. Ostatnimi czasy raporty przestały się ukazywać, a marszałek Senatu Tomasz Grodzki był łaskaw stwierdzić, że na covid zachorowało 600 mln ludzi na świecie, zmarło 6,5 mln, ale gdy pojawiły się szczepionki „ludzie przestali umierać”. Dziwne, bo od jakiegoś czasu panuje „pomór” wśród osób młodych, zdrowych i wysportowanych, a często czynnie i zawodowo uprawiających sport. Zazwyczaj pokonuje ich niewydolność serca, zapalenie mięśnia sercowego albo nagłe zatrzymanie akcji serca. W czasie treningu albo meczu.

- reklama -

Naturalna śmierć

Z powodu zatrzymania akcji serca zmarł w ostatnich dniach francuski dziewiętnastoletni Gregoire Boidoux, zawodnik Olympique Marcquois Rugby.

Jak poinformował klub: „Podczas treningu Narodowych Nadziei, który odbył się w czwartek wieczorem 3 listopada, między 19:00 a 21:00 na Stadionie MEL w Villeneuve d’Ascq, Gregoire padł ofiarą  zatrzymania akcji serca podczas ćwiczeń bez intensywności. Został natychmiast przejęty przez służby ratownicze SDIS 59 i SAMU, które przenieśli go do CHR w Lille”. Klub oznajmił jednocześnie, że nastoletni sportowiec „zmarł z przyczyn naturalnych”. Jakaś logika w tym jest – w końcu nienaturalna śmierć ma miejsce, gdy ktoś ginie w wypadku, albo od ciosu nożem. Jak ktoś umiera, bo nagle przestało mu bić serce, to jest to naturalna śmierć. A w każdym razie bez bezpośredniego udziału „osób trzecich”. I właśnie taka „naturalna śmierć” stała się w ostatnich miesiącach udziałem młodych sportowców. Wiadomo – nastoletni sportowcy, którym niespodziewanie, w trakcie niewymagającego wysiłku treningu zatrzymuje się serce, to „normalna sprawa”, a taka śmierć jest „naturalna”. I na pewno nie miała nic wspólnego ani z obowiązkowymi szczepieniami na covid, będącymi warunkiem dopuszczenia do uprawiania sportu we Francji, ani z wykazanym badaniami wzrostem o 33 proc. ryzyka zachorowania na zapalenie mięśnia sercowego lub osierdzia po podaniu szczepionki mRNA.

- reklama -

Źródło: polsat sport

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł Kopeć
08.11.2022 15:29

“Sport to degeneracja”, za: “Pożegnanie jesieni”, powieść, SI Witkiewicz.
Chyba że idzie o: F1, moto gp i sztuki walki.
Te są za swoje pieniądze, nie za podatników, z przymusu.

pPiotr
08.11.2022 17:14

. . . czy ktoś odpowie za eksperyment medyczny pt. ,,szczepionki ” ?

Ewa-Maria
08.11.2022 19:16

Ktoś zapytał czy odpowiedzą za eksperymenty medyczne. Powinni i ja w to wierze Młodych ludzi jest mi bardzo szkoda że padli ofiarą tych zbrodniczych eksperymentów. Natomiast nie jest mi żal starszych, którzy uwierzyli że szpryca ich uchroni od covida. Powikłań poszczepiennych jest bardzo dużo a mimo to nadal nie myślą logicznie żeby zaprzestać szczepienia się. Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć aby przejrzeli na oczy ze jest to oszustwo na globalną skalę.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Jak wygląda świat bez gotówki? Właśnie tak!

Dziewiętnasty lipca 2024 pokazał, jak będzie wyglądać świat bez gotówki, oparty wyłącznie na elektronicznym pieniądzu, obsłudze klienta, nawigacji -...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx