INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:24 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Beata Mazurek ostro o Platformie Obywatelskiej. Zdecydowanie najgłupsza opozycja na świecie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

W dosadnych słowach europosłanka PiS skomentowała pojawiające się opinie, jakoby ponowna awaria Oczyszczalni Ścieków „Czajka” nie była dziełem przypadku.

Na przykład Radio RMF FM poinformowało, że zawiadomienie do prokuratury o możliwości, że do awarii doprowadził sabotaż, skierowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

- reklama -

– Wyjątkowo wyrafinowany plan. Pewnie komando terrorystów wpłynęło do rurociągu lub przewiercili dno Wisły i dokonali tego haniebnego ataku na Trzaskowskiego oraz PO. Zdecydowanie najgłupsza opozycja na świecie. Rozumy spłynęły już z pierwszą awarią – skomentowała takie rewelacje na Twitterze Beata Mazurek.

– Platforma z Trzaskowskim powinni zorganizować konwencję w Tczewie. Hasło – wiatmy “Nową obywatelską falę”. Niekompetencja, lenistwo, oszustwo prędzej czy później, w takiej lub innej formie wypłynie. Żałosny obraz opozycji – pisała chwilę wcześniej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx