INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

14:26 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Beata Mazurek ostro o Platformie Obywatelskiej. Zdecydowanie najgłupsza opozycja na świecie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

W dosadnych słowach europosłanka PiS skomentowała pojawiające się opinie, jakoby ponowna awaria Oczyszczalni Ścieków „Czajka” nie była dziełem przypadku.

Na przykład Radio RMF FM poinformowało, że zawiadomienie do prokuratury o możliwości, że do awarii doprowadził sabotaż, skierowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

- reklama -

– Wyjątkowo wyrafinowany plan. Pewnie komando terrorystów wpłynęło do rurociągu lub przewiercili dno Wisły i dokonali tego haniebnego ataku na Trzaskowskiego oraz PO. Zdecydowanie najgłupsza opozycja na świecie. Rozumy spłynęły już z pierwszą awarią – skomentowała takie rewelacje na Twitterze Beata Mazurek.

– Platforma z Trzaskowskim powinni zorganizować konwencję w Tczewie. Hasło – wiatmy “Nową obywatelską falę”. Niekompetencja, lenistwo, oszustwo prędzej czy później, w takiej lub innej formie wypłynie. Żałosny obraz opozycji – pisała chwilę wcześniej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Stu szesnastu lekarzy czeka kara. Domagali się rzetelnej informacji o szczepionkach na Covid.

Stu szesnastu lekarzy, którzy domagali się rzetelnej debaty na temat szczepień na Covid i apelowali, aby były dobrowolne, ma...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x