INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:20 | wtorek | 18.06.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ziemkiewicz ostro o PiS: Jaro wyszedł z czasu rzeczywistego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 czerwca

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Projekt zmian w ustawie o ochronie zwierząt, który trafił właśnie do Sejmu, nieoczekiwanie wywołał polityczny kryzys, którego skutków nie da się dziś przewidzieć.

Projekt PiS, zakładający m.in. zakaz hodowania zwierząt na futra, wywołał protest organizacji rolniczych. Ich członkowie demonstrowali zarówno przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej, jak i przed Sejmem. Wydaje się jednak, że PiS jest zdeterminowany, by kontrowersyjne propozycje przeprowadzić przez parlament i nadać im moc prawną. Tym bardziej że akurat w tej sprawie może liczyć na znaczące wsparcie ze strony lewicowej opozycji.

- reklama -

– Naczelnik brnie w szaleństwo. Drugie czytanie i głosowanie prawa antyrolniczego wyznaczono na jutro – podsumował na Twitterze działania PiS publicysta Rafał Ziemkiewicz.


– Nie, nie zmiecie. Ale wszystko wskazuje, że PiS wchodzi na równię pochyłą. I nie chodzi o futrzaki czy halal/koszer same w sobie, tylko o wyjście Jaro z czasu rzeczywistego, irracjonalne zacietrzewienie i sklerotyczny upór, by postawić na swoim, wbrew politycznej logice – dodał po chwili.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Nie dajmy się wciągnąć w tę wojnę!

Wojna wisi w powietrzu i może się okazać, że Polska zostanie w nią zgodnie wepchnięta rękami PO-PiSu. W najnowszej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx