INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:37 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Policyjna interwencja w dyskotece w Rybniku. Jej właścicielowi grozi 8 lat wiezienia [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

W nocy z soboty na niedzielę w ubiegłym tygodniu policjanci interweniowali w klubie Face 2 Face. Zdaniem właścicieli dyskoteki, funkcjonariusze w zamkniętym pomieszczeniu mieli użyć gazu i wyraźnie przejawiali agresję wobec przebywających tam osób. Nie chcieli się przy tym wylegitymować i podawali się, a to za Jamesa Bonda, a to za Grzegorza Brzęczyszczykiewicza.

Moim zdaniem policja dostała odgórny rozkaz, by wejść i pacyfikować ludzi. Użyli granatów hukowych i znęcali się nad ludźmi. Policja traktuje ludzi jak ścierwa – opisywał sytuację Michał Wojciechowski, lider Strajku Przedsiębiorców.

- reklama -

– Ja uważam, że u nas nie było interwencji policji. Do nas przyszli bandyci. Panie z sanepidu, mimo że nie przeprowadziły żadnej kontroli miały nakaz zamknięcia lokalu – powiedział wtedy właściciel Face 2 Face.

Policja jednak uważa inaczej. Właściciel klubu został zatrzymany w piątek wieczorem, a w sobotę został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. Tam przedstawiono mu zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób. Grozi mu za to aż do ośmiu lat więzienia.

Został już co prawda zwolniony do domu, objęty jest jednak policyjnym dozorem i otrzymał nakaz zaprzestania działalności gospodarczej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Szczepionki, czyli jak zostać miliarderem

Jak się okazuje, cena szczepionek na koronawirusa stale rośnie. Nieprzebadane szczepionki, są coraz droższe. A kontrakty tak ułożone, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx