INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:26 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Petru: Nie można wygrać z PiS-em, ścigając się na populizm. Oni są mistrzem świata

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Dawny twórca Nowoczesnej, Ryszard Petru w rozmowie z TVN 24 nie zostawił suchej nitki na Polskim Ładzie. Jego zdaniem rząd po prostu okłamał Polaków.

– Rządowi w sprawie Polskiego Ładu w ogóle nie wierzę. Nie powiedzieli skąd na to wszystko pieniądze. Nie ma szans, żeby ktoś, kto płaci dzisiaj 19 proc., a po wprowadzeniu Polskiego Ładu płacił 26 proc., żeby nie stracił – powiedział Petru.

- reklama -

– Zwrócę uwagę, że w Polskim Ładzie zaproponowano znacznie wyższe podatki niż obecnie. Osoba, która zarabia na etacie powyżej 5 tysięcy złotych, zapłaci wyższe podatki w efekcie wprowadzenia Polskiego Ładu. Osoba, która prowadzi działalność i wystawia fakturę na 5700, zapłaci wyższe podatki od przyszłego roku. Jeszcze raz powtórzę: 5000 na etacie – dodał.

Petru niestety nie miał także zbyt wielu dobrych słów dla opozycji parlamentarnej.

– Nie chcę doradzać opozycji, ale opozycja nie może głosować za programem powrotu do PRL-u, który tak naprawdę jest programem PiS-u, w związku z tym opozycja nie będzie wiarygodna, głosując za tym – powiedział.

- reklama -

– Każdy pomysł na przelicytowanie opozycji skończy się tym, że PiS tym bardziej wygra wybory. Nie można wygrać z PiS-em, ścigając się na populizm. Oni są mistrzem świata – ocenił te .

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x