INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:34 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Morawiecki gratuluje Fijołkowi. W bardzo specyficzny sposób…

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Premier Morawiecki złożył gratulacje Konradowi Fijałkowi. Kandydat opozycji wygrał zdecydowanie w pierwszej turze wybory prezydenckie, bijąc na głowę kandydatkę PiS.

Chcąc nie chcąc premier Morawiecki musiał więc pospieszyć z gratulacjami. Zasugerował jednak, że opozycja w Rzeszowie także nie ma się za bardzo z czego cieszyć.

- reklama -

– Zdecydowanie lepiej by było, gdyby była jedna kandydatka, jedna kandydatura, to wprost trzeba powiedzieć. Mówiliśmy o tym bardzo wyraźnie, nakłanialiśmy naszych koalicjantów. Stało się inaczej – komentował wynik wyborów Morawiecki.

– Gratuluję zwycięzcy, ale warto też zauważyć, że choć był on popierany przez całą opozycję, otrzymał o ładnych kilka punktów procentowych słabszy wynik niż ten z 2018 roku, kiedy ówczesny prezydent Tadeusz Ferenc również był popierany przez całą stronę opozycyjną. A więc coś w tamtych szeregach najwyraźniej nie zagrało, tak jak oni liczyli – dodał Morawiecki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x