INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:03 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ile zarabia asystent Kaczyńskiego? Można pozazdrościć

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Michał Moskal to wschodząca gwiazda PiS. Postać może mało znana, ale mogąca dużo. Jest bowiem asystentem samego Jarosława Kaczyńskiego.

– To z mojej perspektywy przede wszystkim zaszczyt, ale i zobowiązanie. Pan prezes jest człowiekiem bardzo otwartym i sympatycznym, ze świetnym poczuciem humoru – mówił Michał Moskal niedługo po tym, jak w maju 2020 r. został nowym dyrektorem biura Jarosława Kaczyńskiego.

Dostęp do Kaczyńskiego pozwala młodemu człowiekowi całkiem przyzwoicie zarabiać. W ubiegłym roku otrzymywał ponad 10 tys. złotych miesięcznie. Z oświadczenia majątkowego za 2020 r. wynika, że tylko w Kancelarii Premiera od października do grudnia zarobił 10 942 złote. Z kolei 56 625,63 zł (4718,80 miesięcznie) przyniosła mu funkcja szefa młodzieżówki PiS. Dodatkowo jako radny otrzymywał miesięcznie dietę w wysokości 1876,20 zł.

- reklama -

Ale to nie jest koniec. Spore pieniądze przyniosło Moskalowi także zatrudnienie w MON, Agencji Mienia Wojskowego i wreszcie praca w komitecie wyborczym Andrzeja Dudy. Z tych źródeł w minionym roku Moskal zarobił – bagatela! – 112 638,64 zł.

Źródło: Super Express

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x