INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:33 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sondaż: Co myślimy o podwyżkach dla polityków?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Instytut Badań Pollster przeprowadził sondaż, w którym Polacy mieli odpowiedzieć na pytanie, co sądzą o podwyżkach dla polityków.

Wynik nie pozostawia żadnych wątpliwości. Aż 66 proc. respondentów odpowiedziało „zdecydowanie nie” na pytanie o podwyżki dla posłów! Z kolei przeciwko podwyżkom dla wiceministrów jest 63 proc. z nas. Zgadza się na nie jedynie 5 proc.

- reklama -

Tymczasem w miniony piątek Andrzeja Duda podpisał rozporządzanie w tej sprawie. – Teraz premier i marszałkowie będą otrzymywali 20 tys. złotych wynagrodzenia, a posłowie ok. 12 tys. złotych – pisze „Super Express”.

– Jako klasa polityczna traktowani są wszyscy. Bez względu na to, czy to minister czy wiceminister – jemu się nie należy – komentował wyniki sondażu dr Mirosław Oczkoś.

Źródło: SE

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x