INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:22 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zdumiewające słowa Gowina. O dymisji dowiedział się… z mediów?!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Wczoraj w polskiej polityce doszło do trzęsienia ziemi. Premier Morawiecki zdymisjonował Jarosława Gowina, szefa koalicyjnego Porozumienia.

Oficjalnym powodem dymisji była krytyka Polskiego Ładu, która publicznie wygłaszał Gowin. . – To było niedotrzymanie umowy. Nie możemy się na to zgodzić. Pan Gowin zmienił zdanie – stwierdził rzecznik rządu Piotr Müller.

- reklama -

– PiS podjęło decyzję o faktycznym zakończeniu projektu Zjednoczonej Prawicy. Po 7 latach współpracy, po 6 latach współrządzenia zostaliśmy wypchnięci z koalicji rządowej ze względu na wierność wartościom Zjednoczonej Prawicy – skomentował swoją dymisję Gowin.

Były już wicepremier stwierdził także, że o swojej dymisji dowiedział się z… mediów.  – To wiele mówi o pewnej kulturze politycznej, a może antykulturze politycznej, która w ostatnim czasie w naszym obozie zapanowała – powiedział.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx