INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:36 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk wulgarnie atakuje Zjednoczoną Prawicę. Ma być „klejona błotem korupcji i szantażu”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Dzisiejsze posiedzenie Sejmu należy do najbardziej burzliwych w tej kadencji. Prawo i Sprawiedliwość przegrało cztery głosowania. Wywołało to zasadne pytania o to, czy koalicja ma jeszcze w parlamencie większość, niezbędną do sprawnego rządzenia.

Złą wiadomością dla Zjednoczonej Prawicy jest to, że wraz z opozycją głosowało kilku posłów Porozumienia, z Jarosławem Gowinem na czele.

- reklama -

Taka sytuacja wywołała szereg komentarzy. Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej stwierdził, że Zjednoczona Prawica nie jest już w stanie rządzić Polską.

– Większość sejmowa, klejona błotem korupcji i szantażu, rozkłada się na naszych oczach. Może jeszcze jakiś czas trwać, ale nie jest już w stanie rządzić – napisał Tusk na Twitterze.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx