INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:50 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czarnek chwali uchwałę anty-LGBT. „Jestem dumny z radnych sejmiku małopolskiego”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Przemysław Czarnek poparł radnych sejmiku małopolskiego. Sejmik nie wycofał się z uchwały chroniącej rodzinę mimo nacisków Unii Europejskiej.

– Jestem dumny z radnych sejmiku województwa małopolskiego i wszystkich innych jednostek samorządu terytorialnego, które nie wycofują się z bardzo dobrych uchwał w obronie rodziny – powiedział Czarnek w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

- reklama -

– Proszę państwa, jesteśmy w sytuacji następującej: jeśli mielibyśmy poddać rodzinę i ją rozbić, bo ktoś ma takie wymagania, to znaczy, że przestaje działać Unia Europejska. To są zgodne z prawem działania radnych, którzy mają prawo do wolności słowa i do wyrażania swoich opinii w imieniu mieszkańców, którzy ich wybrali i to robią. I nic nikomu do tego. To są demokratyczne działania, a jeśli ktoś chciałby niszczyć demokrację w Europie, to trzeba go przed tym po prostu powstrzymać – dodał minister.

– To jest pokazanie, że twardo stoimy w Polsce, w pięknym, wielkim województwie małopolskim po stronie wartości, po stronie rodziny, po stronie wszystkich zasad, których przestrzeganie jest konieczne do tego, żeby Europa, w tym Polska, rozwijała się – przekonuje szef resortu edukacji.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Stu szesnastu lekarzy czeka kara. Domagali się rzetelnej informacji o szczepionkach na Covid.

Stu szesnastu lekarzy, którzy domagali się rzetelnej debaty na temat szczepień na Covid i apelowali, aby były dobrowolne, ma...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x