INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:29 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ekspedientka w Lidlu nie chciała obsłużyć klienta bez maseczki. Sąd uznał kobietę za winną!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Zaskakujący wyrok zapadł w szczecińskim sądzie. Ekspedientka Lidla, które nie chciała obsłużyć klienta bez maseczki, już żałuje tej decyzji.

Sąd Rejonowy w Szczecinie uznał ekspedientkę niemieckiego Lidla za winną wykroczenia odmowy sprzedaży towarów bez uzasadnionej przyczyny. Kobieta nie chciała obsłużyć klienta, bo nie miał maseczki.

- reklama -

Do zdarzenia doszło w kwietniu ub.r., ale na wyrok nie trzeba było zbyt długo czekać. Ekspedientka została uznana za winną wykroczenia, jednak sąd odstąpił od wymierzenia kary kobiecie.

„Właśnie otrzymałam wyrok uznający za winną osobę, która nie sprzedała towarów osobom bez maseczek. Nie nałożono żadnej kary finansowej, ale to bez znaczenia, gdyż idziemy do sądu cywilnego po odszkodowanie i zadośćuczynienie. Krok po kroczku walczymy z kowi…dowymi absurdami!” – skomentowała radca prawny Anna Kubala.

Mec. Kubala udostępnia skan wyroku sądu na swoim profilu na Twitterze.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
bul
07.01.2022 16:37

Nadgorliwa,nie znająca prawa nie wiedziała ze nie ma takiego prawa,żeby odmówic zrobienia przez klienta zakupów.Pewnie ktoś z przelożonych tak jej nakazał dlatego to on powinien ponieść kare.Pokrzywdzony klient powinien domagac sie zadośćuczynienia.

Stiv
07.01.2022 18:59

Dobra decyzja sądu !

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x