INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:37 | wtorek | 06.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Duda rośnie, Trzaskowski spada

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

6 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Najnowszy sondaż pracowni IBRiS przeprowadzony dla Wirtualnej Polski pokazuje niewielką, ale jednak, zmianę sympatii wyborców.

Wyniki badań pokazują po raz pierwszy od kilkunastu dni zmianę poparcia, której beneficjentem jest Andrzej Duda. Może on liczyć na 41 proc. poparcia w pierwszej turze wyborów prezydenckich. W porównaniu z badaniem sprzed tygodnia oznacza to wzrost o 0,3 proc. Główny konkurent urzędującego prezydenta, Rafał Trzaskowski mógłby uzyskać 27,1 proc. poparcia, co oznacza stratę 0,9 pkt. proc.

- reklama -

Kolejne miejsca zajmują: Szymon Hołownia mający poparcie 8,9 proc. respondentów (wzrost w porównaniu z badaniem sprzed tygodnia o 1,1 pkt. proc.), Władysław Kosiniak-Kamysz (7,3 proc., spadek o 2,4 pkt. proc.) oraz Krzysztof Bosak z Konfederacji (5,6 proc., spadek o 1,5 pkt. proc.). Ostatni z liczących się kandydatów Lewicy Robert Biedroń z Lewicy może liczyć na 4,2 proc. (wzrost o 1,2 pkt. proc.).

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx