INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:38 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Duda rośnie, Trzaskowski spada

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Najnowszy sondaż pracowni IBRiS przeprowadzony dla Wirtualnej Polski pokazuje niewielką, ale jednak, zmianę sympatii wyborców.

Wyniki badań pokazują po raz pierwszy od kilkunastu dni zmianę poparcia, której beneficjentem jest Andrzej Duda. Może on liczyć na 41 proc. poparcia w pierwszej turze wyborów prezydenckich. W porównaniu z badaniem sprzed tygodnia oznacza to wzrost o 0,3 proc. Główny konkurent urzędującego prezydenta, Rafał Trzaskowski mógłby uzyskać 27,1 proc. poparcia, co oznacza stratę 0,9 pkt. proc.

- reklama -

Kolejne miejsca zajmują: Szymon Hołownia mający poparcie 8,9 proc. respondentów (wzrost w porównaniu z badaniem sprzed tygodnia o 1,1 pkt. proc.), Władysław Kosiniak-Kamysz (7,3 proc., spadek o 2,4 pkt. proc.) oraz Krzysztof Bosak z Konfederacji (5,6 proc., spadek o 1,5 pkt. proc.). Ostatni z liczących się kandydatów Lewicy Robert Biedroń z Lewicy może liczyć na 4,2 proc. (wzrost o 1,2 pkt. proc.).

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x