INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

06:27 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kompletna kompromitacja? Katarzyna Lubnauer nie odpowiedziała na ważne pytanie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Rozkaz wykonania zbrodni – rabunku polskich dzieci

Środa, 15 maja 1940 r. To była zbrodnia z premedytacją. Zaplanowana i oparta o dokładne wytyczne. W ramach jej realizacji Niemcy zrabowali Polsce to, co...

Koniecznie przeczytaj

Gościem red. Roberta Mazurka w “Porannej rozmowie RMF FM” była posłanka KO Katarzyna Lubnauer. Była liderka Nowoczesnej pytana była m.in o wotum nieufności dla ministra Zbigniewa Ziobry.

Zapowiedziała je na przyszły tydzień, bo w jej opinii, na wotum nieufności dla tego ministra “zawsze jest dobry czas, ponieważ jego proces niszczenia systemu sprawiedliwości w Polsce jest nieustanny”. Uniknęła posłanka odpowiedzi na pytanie o start ruchu Rafała Trzaskowskiego.

- reklama -

Redaktor Mazurek, przypominając zarzuty posłanki o niegospodarność, kierowane wobec Ryszarda Petru, zapytał byłą liderkę Nowoczesnej o długi tej partii. “Nie mam zielonego pojęcia” – opowiedziała Lubnauer dodając: “To jest właśnie ta dobra sytuacja, że nie jestem obecnie ani przewodniczącą, ani skarbnikiem”.

Obecnym przewodniczącym “N” jest Adam Szłapka, z którym posłanka współpracuje. Redaktor Mazurek, zacytował słowa posłanki wygłoszone w Sejmie pod adresem posła Czarnka.

Lubnauer nazwała kandydata na stanowisko ministra edukacji: “homofobem, mizoginem i idiotą”. Posłanka wyjaśniła, że odniosła się nimi do wypowiedzi posła, dotyczących dopuszczalności stosowania kar cielesnych wobec dzieci.

- reklama -

Źródło: RMF24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy jesteś na liście przydatnych na wypadek wojny?

W kancelarii prezydenta ma powstać baza danych zawierająca nazwiska osób, które mogą być szczególnie przydatne państwu w razie wojny....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x