INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:19 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gejowska impreza w Brukseli. Janusz Korwin-Mikke komentuje

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Poseł Konferencji Janusz Korwin-Mikke skomentował informacje o gejowskiej imprezie w jednym w lokali w Brukseli, w której uczestniczył konserwatywny poseł węgierskiej partii Fidesz.

P.Józef Szájer (MEP, FIDESZ) jest homosiem, a nie (tfu!) “gejem”. Jako porządny konserwatysta zwalcza te wszystkie LGBTQZ (wiecie, ilu takich jest w szefostwie PiSu?) Jego prywatne życie jest bez znaczenia, a łamanie tych przepisów o CoV-19 to żadne poważne wykroczenie – napisał polityk.

- reklama -

Przypomnijmy, że József Szajer w uczestniczył w gejowskim gang bangu w klubie Le Detour przy Rue des Pierres w centrum Brukseli w nocy z piątku na sobotę. Impreza była nielegalna i zakończyła się nalotem policji.

Jak podają brukselskie media, w orgii miało uczestniczyć około 25 osób, w tym politycy Europejskiej Partii Ludowej. Media pisały również o polskich dyplomatach biorących udział w imprezie, jednak żadne nie pojawiły się żadne oficjalne nazwiska stanowiska w tej sprawie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rozpad Rosji, czyli kto ją zwasalizuje – Pekin czy Waszyngton?

Los Rosji wydaje się przesądzony, ale to złudzenie, że wszyscy będą świętować. Obok władz, a zapewne i części społeczeństw Korei Północnej i Burkina...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx