INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:23 | środa | 22.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gejowska impreza w Brukseli. Janusz Korwin-Mikke komentuje

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Poseł Konferencji Janusz Korwin-Mikke skomentował informacje o gejowskiej imprezie w jednym w lokali w Brukseli, w której uczestniczył konserwatywny poseł węgierskiej partii Fidesz.

P.Józef Szájer (MEP, FIDESZ) jest homosiem, a nie (tfu!) “gejem”. Jako porządny konserwatysta zwalcza te wszystkie LGBTQZ (wiecie, ilu takich jest w szefostwie PiSu?) Jego prywatne życie jest bez znaczenia, a łamanie tych przepisów o CoV-19 to żadne poważne wykroczenie – napisał polityk.

- reklama -

Przypomnijmy, że József Szajer w uczestniczył w gejowskim gang bangu w klubie Le Detour przy Rue des Pierres w centrum Brukseli w nocy z piątku na sobotę. Impreza była nielegalna i zakończyła się nalotem policji.

Jak podają brukselskie media, w orgii miało uczestniczyć około 25 osób, w tym politycy Europejskiej Partii Ludowej. Media pisały również o polskich dyplomatach biorących udział w imprezie, jednak żadne nie pojawiły się żadne oficjalne nazwiska stanowiska w tej sprawie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx