INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:32 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

A gdzie wolność słowa? Sikorski broni decyzji mediów społecznościowych!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Gościem programu Moniki Olejnik “Kropka nad i” był wczoraj eurodeputowany Radosław Sikorski. Rozmawiano o polskiej polityce i wydarzeniach w USA.

W związku ze szczepieniami celebrytów na WUM, Sikorski skrytykował rząd za zakup zbyt małej ilości szczepionek. Aferę podsumował słowami: “A nagonkę na Jandę każdy głupi potrafi poprowadzić”.

- reklama -

Zdradził też były minister spraw zagranicznych, że rozmawiał z Donaldem Tuskiem, który “myśli bardzo poważnie o tym, jak pomóc opozycji zjednoczyć się i osiągnąć sukces”.

W odniesieniu do pytania o blokadę kont prezydenta Donalda Trumpa w mediach społecznościowych, polityk PO zauważył, że “platformy nie miały wyjścia” ponieważ “jeden z użytkowników nawoływał do przestępstw”, co wywołało ich obawy o ewentualne skutki prawne dla nich samych.

W opinii Sikorskiego, dostęp Trumpa do mediów społecznościowych powinien być zablokowany dużo wcześniej, bo “to jest ktoś, kto kłamał codziennie i nawoływał do popełniania przestępstw”. Na pytanie, dlaczego “polska prawica stale trzyma stronę Trumpa”, wskazał były minister na “zacietrzewienie ideologiczne” i obawę przed brakiem zdolności do zbudowania “dobrych relacji z Bidenem”.

- reklama -

Źródło:TVN24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x