INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:29 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

A gdzie wolność słowa? Sikorski broni decyzji mediów społecznościowych!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Gościem programu Moniki Olejnik “Kropka nad i” był wczoraj eurodeputowany Radosław Sikorski. Rozmawiano o polskiej polityce i wydarzeniach w USA.

W związku ze szczepieniami celebrytów na WUM, Sikorski skrytykował rząd za zakup zbyt małej ilości szczepionek. Aferę podsumował słowami: “A nagonkę na Jandę każdy głupi potrafi poprowadzić”.

- reklama -

Zdradził też były minister spraw zagranicznych, że rozmawiał z Donaldem Tuskiem, który “myśli bardzo poważnie o tym, jak pomóc opozycji zjednoczyć się i osiągnąć sukces”.

W odniesieniu do pytania o blokadę kont prezydenta Donalda Trumpa w mediach społecznościowych, polityk PO zauważył, że “platformy nie miały wyjścia” ponieważ “jeden z użytkowników nawoływał do przestępstw”, co wywołało ich obawy o ewentualne skutki prawne dla nich samych.

W opinii Sikorskiego, dostęp Trumpa do mediów społecznościowych powinien być zablokowany dużo wcześniej, bo “to jest ktoś, kto kłamał codziennie i nawoływał do popełniania przestępstw”. Na pytanie, dlaczego “polska prawica stale trzyma stronę Trumpa”, wskazał były minister na “zacietrzewienie ideologiczne” i obawę przed brakiem zdolności do zbudowania “dobrych relacji z Bidenem”.

- reklama -

Źródło:TVN24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Oj, nie tak panowie, nie tak…

Niemal wszyscy, którzy twierdzą, że prezes powinien odejść, jednocześnie przekonują, że przed odejściem powinien namaścić swojego następcę. Tu jest,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx