INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:24 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kaczyński chce zmiany umowy koalicyjnej. Ziobro i Gowin mogą szykować się do opuszczenia rządu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Obecna kadencja parlamentu, jest bardzo burzliwa i trudna dla ekipy rządzącej. Stale wybuchają spory, a koalicjanci zachowują się tak, jakby nie zależało im na utrzymaniu jedności, która wywindowała ich do objęcia władzy w 2015 roku.

Jak informuje „Wprost” prezes PiS Jarosław Kaczyński, chciałby zmienić umowę koalicyjną, bowiem „Gowin ma za dużo stanowisk”.

- reklama -

Prezes PiS zapowiedział swojemu najbliższemu otoczeniu, że wkrótce będzie chciał renegocjować umowę z Porozumieniem i Solidarną Polską. Wszystko przez wewnętrzne konflikty w koalicji – przede wszystkim z Jarosławem Gowinem – podaje „Wprost”.

Anonimowy przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy w rozmowie z tygodnikiem podaje, że Jarosław Gowin działa tak jakby szykował się na opuszczenie rządu, a świadczyć o tym ma transfer do Porozumienia poseł Lewicy Moniki Pawłowskiej.

Podobnie działa Zbigniew Ziobro, który zapowiada, że posłowie Solidarnej Polski zagłosują za odrzuceniem funduszu odbudowy.

- reklama -

Źródło: Wprost

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy będą szczepić czwartą dawką i oznaczać kolorami

Niemcy już kiedyś oznaczali ludzi trójkątami w różnych kolorach. Postęp zrobił swoje i teraz będą oznaczać kolorami w aplikacjach....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx