INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:13 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Duda dogadał się z Kaczyńskim. Wiadomo co stanie się z „lex TVN”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Andrzej Duda spotkał się wicepremierem i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Tematem rozmowy obu panów była nowelizacja ustawy medialnej, popularnie nazywana „lex TVN”. Według źródeł portalu Onet.pl, prezydent ma zawetować ustawę.

Portal Onet.pl wskazuje, że weto prezydenta ma być wejściem dla PiS z problemu, którym jest ustawa. W ten sposób PiS pozbędzie się kłopotu, nie dając równocześnie satysfakcji opozycji, że udało jej się nakłonić władzę do cofnięcia się.

- reklama -

Portal podaje, iż prezydent Andrzej Duda w ostatnim czasie miał odbyć szereg spotkań z przedstawicielami administracji amerykańskiej, gdzie miały paść słowa o znacznym pogorszeniu się relacji, w razie wejścia ustawy w życie.

Źródło: Onet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak budowano NOWY PORZĄDEK na przykładzie USA

Zadania stawiane 60 lat temu komunistycznym agitatorom w Ameryce głosiły m.in.: Promuj ONZ jako jedyną nadzieję dla ludzkości. Dąż do...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx