INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:17 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis dotykający osoby w związkach jednopłciowych

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

W sobotę prezydent Andrzej Duda, zapowiedział podjęcie próby wprowadzenia zmian do konstytucji. W ocenie głowy państwa, powinien znaleźć się w niej zapis dotyczący zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

- reklama -

Uważam, że w polskiej konstytucji powinien się expressis verbis znaleźć zapis, że wykluczone jest przysposobienie lub adopcja dziecka przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym – powiedział prezydent w Szczawnie-Zdroju.

Prezydent wyraził przekonanie, że dla dobra dziecka taki zapis powinien istnieć, bo “w tym momencie to jest odpowiedzialność państwa za to, komu to dziecko do wychowania powierza”.

Dlatego zdecydowałam się zaproponować parlamentarzystom wprowadzenie takiego zapisu – poinformował.

- reklama -

Andrzej Duda dodał, że w poniedziałek, zostanie podpisany “odpowiedni dokument”, wraz z prezydenckim projektem zmiany konstytucji, który zostanie złożony w Sejmie.

To jest ważny element związany z ochrona dziecka, wypełniający i dopełniający pełni praw konstytucyjnych, które już dziś istnieją – podkreślił prezydent.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x