INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:39 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jak głosowali wyborcy przegranych I tury? Elektorat Bosaka zaskoczył!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Według danych opracowanych na podstawie sondażu exit poll IPSOS wyborcy kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka podzielili się głosami niemal po połowie.

Na Andrzeja Dudę zagłosowało 51,5 proc., na Rafała Trzaskowskiego – 48,5 proc. Zwolennicy Szymona Hołowni w zdecydowanej większości głosowali na Trzaskowskiego – 85,5 proc., na Dudę – 14,5 proc.

- reklama -

Na prezydenta Warszawy głosowało 76,7 proc. zwolenników kandydata PSL – Władysława Kosiniaka – Kamysza. 23,3 proc. z nich wybrało urzędującego prezydenta.

Niespodzianek nie było w głosach wyborców kandydata Lewicy Roberta Biedronia: 84,2 proc. poparło Rafała Trzaskowskiego, 15,8 proc – Andrzeja Dudę.

Głosujący w I turze na Jakubiaka i Piotrowskiego wybrali w większości Andrzeja Dudę a wyborcy Tanajno, Żółtka i Witkowskiego – Rafała Trzaskowskiego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Oj, nie tak panowie, nie tak…

Niemal wszyscy, którzy twierdzą, że prezes powinien odejść, jednocześnie przekonują, że przed odejściem powinien namaścić swojego następcę. Tu jest,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx