INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:31 | piątek | 24.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czarzasty do Bortniczuka o prezydencie Dudzie: Czuje w swoim serduchu, że jego Bogiem jest Kaczyński

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

24 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Podczas niedzielnego programu „Śniadanie w Polsat News” doszło do spięcia pomiędzy posłem Porozumienia Kamilem Bortniczukiem, a wicemarszałkiem Sejmu Włodzimierzem Czarzastym. Poszło o niezależność prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezydent w drugiej kadencji odpowiada przed Bogiem i historią i kieruje się własnymi poglądami. Jako środowisko Zjednoczonej Prawicy jesteśmy spokojni, bo wiemy, że prezydent podziela nasze wartości i jeśli będzie miał zarzuty do prawa, które tworzymy, to będziemy się spotykać merytorycznie – mówił Bortniczuk.

- reklama -

Poseł Porozumienia wskazał na niezależność prezydenta Dudy:

Każdy prezydent, który ma poparcie swojej partii w pierwszej kadencji musi na te czynniki brać poprawkę i to jest oczywista sprawa. Mamy prezydenta, który jest absolutnie niezależny. Każdy inny byłby zależny – mówił Bortniczuk.

Na te słowa zareagował Włodzimierz Czarzasty:

- reklama -

Szanuję pana, bo jest pan świetnym polemistą – zwrócił się do posła Porozumienia Czarzasty. – Niech pan nie opowiada bzdur – powiedział lider Lewicy.

Andrzej Duda był zależny w stu procentach od Jarosława Kaczyńskiego i PiS-u. W ostatnich wyborach był zależny od kasy PiS-u, wykonuje wszystkie polecenia PiS-u, a za Boga uważa Jarosława Kaczyńskiego. Jeśli jest odpowiedzialny przed Bogiem, to czuje w swoim serduchu, że tym jego Bogiem jest Kaczyński – mówił wicemarszałek Sejmu.

Źródło: Polsat News

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx