INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:59 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Furia Wałęsy! Oskarżył media o kłamstwa i wspomniał o Cenckiewiczu. „Przysięgam na wszystkie świętości”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Informowaliśmy niedawno o relacji jednej z mieszkanek rodzinnej miejscowości Lecha Wałęsy, która w rozmowie z mediami wspomina, że były prezydent podczas wizyty w Popowie został obrzucony pomidorami. Dziś temat wraca za sprawą samego Wałęsy!

Po tym, jak wyszła sprawa z „Bolkiem”, gdy przyjechał do Popowa, ludzie obrzucili go pomidorami. W wyborach prezydenckich miał najniższą frekwencję w swojej rodzinnej wsi —powiedziała gazecie „Fakt” pani Teresa.

- reklama -

Oburzony tymi słowami były prezydent zaalarmował w mediach społecznościowych. Przysiągł “na wszystkie świętości, że “nigdy nic podobnego nie miało miejsca”.” Nigdy nikt w Popowie nie rzucił we mnie niczym w tym pomidorem. Całkowicie wymyślone następne ohydne kłamstwa” – zapewnił.

“Wielu uwierzyło w te bezczelne kłamstwa. Przypominam sprawa agenta Bolka w całości zmontowana została na ‘polecenie” przez wnuka SB-eka pracującego w IPN Cenckiewicza” – napisał były prezydent.

Na to wszystko odpowiedział historyk Sławomir Cenckiewicz:

- reklama -

– Zrobiła mi Żywa Legenda miły wieczór dostarczając kolejny dowód procesowy o montowaniu przeze mnie sprawy “Bolka”. Wielkie dzięki! – napisał historyk.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x