INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:20 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

W środę strajk taksówkarzy. Sprawdź czy w Twoim mieście. W tle postulaty ws. tarczy antykryzysowej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Ogólnopolskiego Porozumienia Taxi wydało komunikat, zgodnie z którym, 25 listopada odbędzie się protest taksówkarzy. “W tym samym dniu Senat RP obraduje nad projektem ustawy ws. przeciwdziałania skutkom COVID-19”- napisano w komunikacie.

Dodano tez informację, że protest odbędzie się w największych polskich miastach a głównym jego postulatem jest objęcie branży wsparciem finansowym w ramach tarczy antykryzysowej.

- reklama -

Związkowcy twierdzą, że mimo wcześniejszych protestów ich poprawki, które zostały zgłoszone do projektu ustawy ws. tarczy, zostały odrzucone przez Sejm.

Podkreślają też, że w związku z obowiązującymi obostrzeniami( zamknięte lokale gastronomiczne, dyskoteki, szkoły, uczelnie itp.) przychody taksówkarzy zmalały nawet o 90 procent. Oznacza to w ich ocenie, że bez pomocy państwa, tysiące ludzi utrzymujących się z przewozu osób, najzwyczajniej zbankrutuje.

Taksówkarze, w miastach: Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Płock, Poznań, Rzeszów, Trójmiasto, Warszawa, utworzą kolumnę, która przejedzie głównymi ulicami.

- reklama -

W urzędach wojewódzkich lub siedzibach PiS, będą składane specjalne petycje do rządu.

Źródło: businessinsider.com.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx