INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:15 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Olbrychski atakuje rząd! „Nie robili tego ani zaborcy, ani okupanci, ani najeźdźcy”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Gościem Moniki Olejnik w programie “Kropka nad i” był aktor Daniel Olbrychski. Artysta pytany był sprawę szczepień celebrytów z pominięciem ustalonej kolejności.

Olbrychski próbował tłumaczyć koleżanki i kolegów twierdząc m.in., że “oni się tam nie pchali, tylko zostali zaproszeni”.

- reklama -

Współczuł zwłaszcza jednej z uczestniczek akcji poza-kolejkowych szczepień, podkreślając, że jest “wstrząśnięty tym, co przeżywa zwłaszcza Krystyna Janda, która jest narażona na niewyobrażalny hejt, ludzie życzą jej śmierci”.

Aktor wskazał też winnego całej sytuacji i dokonał jej analizy w kontekście historycznym: “Rządzący robią wszystko, żebyśmy się wzajemnie nienawidzili, a nie robili tego ani zaborcy, ani okupanci, ani najeźdźcy. Nie udało się w historii Polski tak Polaków podzielić, jak udało się prezesowi PiS-u”.

Źródło:TVN24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx