INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:39 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Olbrychski atakuje rząd! „Nie robili tego ani zaborcy, ani okupanci, ani najeźdźcy”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Gościem Moniki Olejnik w programie “Kropka nad i” był aktor Daniel Olbrychski. Artysta pytany był sprawę szczepień celebrytów z pominięciem ustalonej kolejności.

Olbrychski próbował tłumaczyć koleżanki i kolegów twierdząc m.in., że “oni się tam nie pchali, tylko zostali zaproszeni”.

- reklama -

Współczuł zwłaszcza jednej z uczestniczek akcji poza-kolejkowych szczepień, podkreślając, że jest “wstrząśnięty tym, co przeżywa zwłaszcza Krystyna Janda, która jest narażona na niewyobrażalny hejt, ludzie życzą jej śmierci”.

Aktor wskazał też winnego całej sytuacji i dokonał jej analizy w kontekście historycznym: “Rządzący robią wszystko, żebyśmy się wzajemnie nienawidzili, a nie robili tego ani zaborcy, ani okupanci, ani najeźdźcy. Nie udało się w historii Polski tak Polaków podzielić, jak udało się prezesowi PiS-u”.

Źródło:TVN24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx