INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:56 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Klementyna Suchanow proponuje rewolucję w polityce! Jej pomysły lekko szokują

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Klementyna Suchanow jest jedną z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. W rozmowie z Magdaleny Rigamonti, zwierzyła się m.in. z pomysłu SK na temat rządzenia Polską.

Według niej, taką propozycją jest “stworzenie rządu tymczasowego, którego rola będzie polegała na uporządkowaniu tego, co zostało zniszczone”.

- reklama -

Naciskana przez dziennikarkę, podała dwa nazwiska ewentualnych członków wspomnianego rządu: Doroty Łobody, jako odpowiedzialnej za edukację i Bożeny Przyłuskiej – za sprawy świeckiego państwa.

Zdaniem liderki SK, rząd powinien zostać wybrany przez szeroką grupę obywateli. “Wyobrażam sobie, że powinno być tak, jak z ubieganiem się o pracę. Kandydat się prezentuje, mówi, co chce, a ludzie go oceniają” – wyjaśniała Suchanow dodając, że choć nie jest “od spraw stricte politycznych” jednak “Sejm to bym przynajmniej na chwilę chętnie rozwiązała”.

Źródło:dziennik.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x