INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:05 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Ziemkiewicz o oskarżeniach Polaków o Holokaust: „Jak ci przyjdzie bandzior z bezjbolem rozpirzyć dom…”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Na stronie “New Yorkera” ukazał się skandaliczny artykuł, w którym autorka Massa Geshen broni prof. Jana Grabowskiego i prof. Barbary Engelking. Sprawa dotyczy skazania historyków za za zniesławienie Edwarda Malinowskiego. Mężczyzna miał rzekomo doprowadzić podczas II wojny światowej do wydania Niemcom kilkudziesięciu Żydów ukrywających się w lesie.

Tekst Grabowskiego i Engelking był oparty na fałszywych informacjach – okazał się paszkwilem niespełniającym wymagań stawianych naukowym publikacjom.

Odnosząc się do tematu, były dziennikarz, dziś szef thik-tanku „Instytut Wolności” napisał, że złym rozwiązaniem jest proces karny:

Po rozmowie z kilkoma b. kompetentnymi osobami na temat artykułu w New Yorkerze przyznaję, że pozew przeciw autorce jest złym pomysłem. Nie idźmy tą drogą. Pracujmy nad autorką, rozmawiajmy z instytucjami żydowskimi i organizujmy własne kampanie Informacyjne w USA – pisze Janke.

W bardzo ostrych słowach odpowiedział mu Rafał Ziemkiewicz:

– Jak ci przyjdzie bandzior z bezjbolem rozpirzyć dom i każe płacić haracz też będziesz z nim rozmawiać i pracować nad zmianą jego postawy, zamiast wzywać policję?! Nic głupszego chyba dzis nie przeczytam nawet u Sadurskiego – odpowiedział publicysta.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x