INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:56 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dni Gowina w rządzie są już policzone? Do przesilenia ma dojść w ciągu kilku tygodni!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Porozumienie Jarosława Gowina najwyraźniej już tylko formalnie jest członkiem Zjednoczonej Prawicy. Wszystko bowiem wskazuje na to, że ze względu na swoje podejście do Polskiego Ładu, Gowin będzie musiał opuścić rząd.

Dla polityków PiS, Gowin odpowiada za spadek poparcia dla Polskiego Ładu, wyraźnie widoczny w sondażach. Promowanie programu nie przyniosło wzrostu popularności dla Prawa i Sprawiedliwości. Co więcej, wszyscy zaczęli mówić o związanej z Polskim Ładem znaczącej podwyżce podatków.

- reklama -

– Gowina za kilka tygodni w rządzie nie będzie. Prezes go wyrzuci, jeśli Polski Ład nie przejdzie – powiedział w rozmowie z Onetem znaczący polityk PiS.

– To jest ostatni moment, kiedy może pokazać niezależność. Tylko w ten sposób wyrobi sobie jakąkolwiek pozycję negocjacyjną, gdy będzie musiał zerwać sojusz z Kaczyńskim –  mówił zaś w rozmowie z dziennikarzami portalu polityk Platformy Obywatelskiej.

Świadomość, że radykalne rozstrzygnięcia są już blisko mają także w Porozumieniu.

- reklama -

– PiS każe nam popierać Polski Ład i nie zamierza z nami poważnie rozmawiać. Nie ma takiej opcji. Niech to biorą na siebie – tłumaczył Onetowi jeden z polityków Porozumienia.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lech Wałęsa zbankrutował, ale…

Lech Wałęsa stacza się w nędzę. Walory finansowe wysysa z niego „pijawa”, rodzina żąda pieniędzy. Jedyna nadzieja w wyjazdach...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx