INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:37 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujący pomysł rządu! “Druk 1449 jest krokiem do zniewolenia Polaków”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Czym jest druk 1449, który wzbudza tak wiele emocji? Sejm proceduje zmianę ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi. Czy Polacy mogą być spokojni, czy może stajemy przed możliwością kolejnych zmian, które jeszcze bardziej zniewolą obywateli?

Ustawodawca planuje dać Inspektorowi Sanitarnemu uprawnienie do skierowania osoby podejrzanej o zachorowanie na COVID-19 na trzydziestodniową kwarantannę, która nie musi się odbywać w domu, ale np. w izolatorium.

- reklama -

W ocenie prawnika, mecenasa Łukasza Jończyka, pomysły rządzących są krokiem w złym kierunku:

Mnie niepokoi bardzo wiele rzeczy od ostatniego 1,5 roku, jednak ten dokument niestety wpisuje się w tą narrację i chaos legislacyjny, który jest kreowany od początku pandemii, która tak mocno nas dotyka – mówi adwokat w rozmowie z telewizją PL1.TV.

W mojej ocenie jest to kontynuacja, a właściwie wsparcie legislacyjne dla narodowego programu szczepień, który de facto jest eksperymentem medycznym. W mojej ocenie te przepisy w dalszym ciągu są kontynuacją ograniczania swobód obywatelskich Polaków – mówi Łukasz Jończyk, dodając, że przepisy nie mają nic wspólnego z prawem i konstytucją.

- reklama -

Nie nazwę tego inaczej jak pozbawieniem wolności – wskazuje prawnik.

Koniecznie zobaczcie całą rozmowę:

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Alek
11.09.2021 15:54

Pod gilotyne z tak zepsutym muzgiem nie mozna zyc miedzy ludzmi. Z geby to musi mu walic jak z odbytu tyle gowna wypowiada.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x