Afera, która pogrąży Trzaskowskiego? Cały warszawski ratusz huczy od plotek

6
1096
fot: Facebook

Afera mobbingowa w Urzędzie Miasta Warszawa. – Niemożliwe, że z tak małym biustem karmi pani dziecko – miała usłyszeć podczas jednego z zebrań urzędniczka Centrum Obsługi Podatnika w Warszawie. Sprawą zajął się osobiście prezydent miasta Rafał Trzaskowski.

Przełożeni kobiety mieli na podstawie rozmiaru biustu oceniać, czy faktycznie karmi ona dziecko piersią, więc może posiadać prawo do wcześniejszego wychodzenia z pracy.

Radio Zet informuje, że sprawa miała miejsce na przełomie kwietnia i maja. Urzędniczka opisała sprawę i zgłosiła do kierowniczki kadr oraz prezydenta miasta.

Co ciekawe, dyrekcja COP zaprzeczyła wszystkiemu, więc sprawy dalej nie badano.

Prezydent Warszawy pytany o sprawę przez Radio ZET zaznacza, że we wszystkich spółkach, którymi zarządza, pracuje ponad 25 tys. osób, więc nie wyklucza, że „tego typu sytuacje mogą mieć miejsce”. Dodał, że z pewnością sytuacja zostanie dokładnie wyjaśniona.

Źródło: Radio Zet

- reklama -
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Krzywoj
07.10.2021 10:52

chcieliście kretyna Rafałka to macie i teraz nie rońcie łez.wybraliście tego palanta na złość PIS-owi to teraz całujcie go po dupie i chwalcie,że on ma Was ,własnie, w dupie

KrystynaEwa41
07.10.2021 10:50

Prezydent Warszawy, to mniej niż zero !!!

Zofia
07.10.2021 17:49

Czy wy naprawdę nie widzicie co oni wyprawiają z pieniędzmi podatników. Macie klapki na oczach.

Jasio ze wsi
10.10.2021 09:58

No to co? Dowalić im jeszcze większe opłaty za wywóz śmieci. 😛