INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:06 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę. Przyjechała po niego kompletnie pijana żona

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

W miejscowości Rudzica k. Bielska Białej, 62-letni mężczyzna wjechał volkswagenem na wysepkę drogową. W relacji rzecznika bielskich policjantów asp. szt. Romana Szybiaka, mimo uszkodzonego samochodu, kierowca postanowił kontynuować jazdę.

Powstrzymali go okoliczni mieszkańcy, którzy zorientowali się, że jest nietrzeźwy i wezwali policję. Pijany mężczyzna był agresywny również wobec policjantów, próbował zbiec z miejsca zdarzenia.

- reklama -

Badanie alkomatem wykazało, że ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zabrali mu prawo jazdy, zatrzymali i zdecydowali o doprowadzeniu do policyjnego aresztu. Zatrzymany wezwał telefonicznie swoją 59-letnią żonę, by zadbała o jego uszkodzony samochód.

Kiedy kobieta przyjechała na miejsce osobowym citroenem, swoim zachowaniem wzbudziła podejrzliwość policjantów z bielskiej drogówki, którzy zajmowali się spowodowaną przez jej męża kolizją – mówił rzecznik Szybiak.

Dodał też, że kobieta była również pijana, co potwierdziło badania (ok. 1 promil). Również jej zatrzymano prawo jazdy. Mężczyźnie postawiono już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą do 2 lat więzienia, wysoką grzywną i zakazem prowadzenia pojazdów.

- reklama -

Źródło: RMF24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx