INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:09 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę. Przyjechała po niego kompletnie pijana żona

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W miejscowości Rudzica k. Bielska Białej, 62-letni mężczyzna wjechał volkswagenem na wysepkę drogową. W relacji rzecznika bielskich policjantów asp. szt. Romana Szybiaka, mimo uszkodzonego samochodu, kierowca postanowił kontynuować jazdę.

Powstrzymali go okoliczni mieszkańcy, którzy zorientowali się, że jest nietrzeźwy i wezwali policję. Pijany mężczyzna był agresywny również wobec policjantów, próbował zbiec z miejsca zdarzenia.

- reklama -

Badanie alkomatem wykazało, że ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zabrali mu prawo jazdy, zatrzymali i zdecydowali o doprowadzeniu do policyjnego aresztu. Zatrzymany wezwał telefonicznie swoją 59-letnią żonę, by zadbała o jego uszkodzony samochód.

Kiedy kobieta przyjechała na miejsce osobowym citroenem, swoim zachowaniem wzbudziła podejrzliwość policjantów z bielskiej drogówki, którzy zajmowali się spowodowaną przez jej męża kolizją – mówił rzecznik Szybiak.

Dodał też, że kobieta była również pijana, co potwierdziło badania (ok. 1 promil). Również jej zatrzymano prawo jazdy. Mężczyźnie postawiono już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą do 2 lat więzienia, wysoką grzywną i zakazem prowadzenia pojazdów.

- reklama -

Źródło: RMF24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x