INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:14 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Irański fizyk jądrowy rozstrzelany ze zdalnie sterowanego karabinu maszynowego. Winny Izrael?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Agencja Fars opublikowała szczegóły zabójstwa twórcy irańskiego programu broni nuklearnej Mohsena Fahrizade. Śledztwo ujawniło, że samochód, którym jechała ofiara został najpierw ostrzelany, po to, aby zmusić fizyka do jego opuszczenia.

Gdy Fahrizade wyszedł na zewnątrz, został trafiony serią zdalnie sterowanego karabinu maszynowego umieszczonego w podstawionym wcześniej samochodzie terenowym Nissan. Strzały padły z odległości 150 metrów. Wśród trzech postrzałów, które otrzymał fizyk, śmiertelne okazało się trafienie, które przerwało rdzeń kręgowy.

- reklama -

Na podstawie wyników dochodzenia, agencja Fars wskazuje, że za zamachem stał Izrael. Świadczy o tym odnaleziona broń i amunicja izraelskiej produkcji.

Wybitny fizyk jądrowy, a zarazem twórca projektu broni nuklearnej Mohsen Fahrizade zginął 27 listopada na przedmieściach Teheranu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x