INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:58 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tysiące ludzi na protestach w Czechach! Były prezydent oświadczył, że nie zaszczepi się na COVID-19!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Były prezydent Czech oświadczył, że nie zaszczepi się przeciwko covid19. Deklaracja Vaclava Klausa padła podczas manifestacji przeciwników lockdownu w Pradze.

„Tysiące ludzi wyszły na praskie ulice, aby protestować przeciwko kolejnym zaostrzeniom kwarantanny wprowadzonej przez rząd w ramach walki z epidemią”, poinformowała Deutsche Welle.

- reklama -

Wśród demonstrantów znalazł się były prezydent Vaclav Klaus. W publicznym wystąpieniu zadeklarował, że nie przyjmie szczepionki przeciwko covid19. „Nie ma cudownego preparatu dlatego szczepienia nie mogą być obowiązkowe”, powiedział były prezydent.

Niemiecka rozgłośnia przekazała, że organizatorami protestu byli, m.in. właściciele zamkniętych punktów gastronomicznych oraz trenerzy klubów fitness i siłowni.

Według Deutsche Welle, demonstranci nieśli transparenty z napisami: „Powstrzymać koronawirusowy terror” i „Nie jesteśmy owcami”. W zgodnej opinii zgromadzonych, cena epidemicznych zakazów jest nie do uniesienia dla gospodarki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx