INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:21 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wielka burda w Berlinie! Policjanci zostali obrzuceni butelkami, wszędzie pełno ognia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Blisko 30-tysięcy osób wzięło udział w manifestacjach z okazji święta pracy w Belinie. W kraju panuje reżim sanitarny i obostrzenia, dlatego bez trudu doszło do zamieszek i starć z policją, która podjęła interwencję.

Przez większą część dnia, manifestacje przebiegały względnie spokojnie. Najgorzej zrobiło się wieczorem, podczas zorganizowanej przez radykalnie lewicowe środowiska “Rewolucyjnej demonstracji pierwszomajowej”.

- reklama -


– Płonące barykady, rzucane butelki i kamienie oraz policja, która nie mogła dotrzeć na miejsce zdarzenia dłużej niż godzinę, w niektórych miejscach musiała nawet się wycofać – pisze w niedzielę dziennik “Welt”.


Doszło do ponad 200 aresztowań. Co najmniej 30 funkcjonariuszy zostało rannych, ale ostateczna liczba może być znacznie wyższa.

- reklama -

Źródło: Polsat News

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx