INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

21:02 | poniedziałek | 27.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Żydzi i Palestyńczycy linczują się na ulicach. Przerażające nagrania!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W wielu miastach Izraela doszło do zamieszek, podczas których Żydzi i Palestyńczycy dokonują samosądów oraz plądrują sklepy i domy, informuje portal tygodnika „DoRzeczy”.

Serwis Kann News pokazał w Twitterze nagranie z miasta Bat Jam, na którym widać jak tłum wyciąga z samochodu mężczyznę, który zostaje pobity kijami i kamieniami.

Z doniesień medialnych wynika, że żydowscy ekstremiści zaatakowali 30-latka sądząc, że to Palestyńczyk. Okazało się, że zlinczowanym był Żyd, który w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Natomiast w Akce arabski tłum pobił Żyda, po czym zostawił go z ciężkimi obrażeniami na ulicy. Dochodzi też do podpaleń synagog i żydowskich restauracji.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sejmiki kapitulują pod naciskiem Brukseli! Zmiany w uchwałach „anty-LGBT”

Sejmiki województw lubelskiego i świętokrzyskiego oraz podkarpackiego, wycofują z tzw. uchwał anty-LGBT, fragmenty, których nie akceptuje Bruksela. Komisja Europejska domaga...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x