INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:48 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sensacyjne nagrania. Laboratorium Wuhan modyfikowało koronawirusa nietoperzy!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Po roku zaprzeczeń ze strony najlepszych ekspertów medycznych, pojawił się film przedstawiający klatki żywych nietoperzy w Instytucie Wirusologii Wuhan, które mogły być przyczyną pandemii covid19, informują portal newsmax.com oraz telewizje Sky News i Fox News.

Australijska dziennikarka Sharri Markson pokazała fragmenty chińskiego nagrania, które ujawnia obecność żywych nietoperzy w placówce wirusologicznej.

- reklama -

Tymczasem newsmax.com przypomina ubiegłoroczne oświadczenie prominentnych naukowców – Dane na temat epidemii są zagrożone plotkami i dezinformacją. Zdecydowanie potępiamy teorie spiskowe sugerujące, że covid19 nie ma naturalnego pochodzenia.

Media przypominają, że jeden z sygnatariuszy oświadczenia, Peter Daszak z EchoHealth Alliance, wysłał w zeszłym roku e-mail do dr Anthony’ego Fauciego, dziękując mu za poparcie teorii naturalnego pochodzenia wirusa.

Daszak, który od lat pracował z naukowcami zajmującymi się koronawirusem w Chinach, kilka razy zaprzeczał, jakoby żywe nietoperze były kiedykolwiek przetrzymywane w laboratorium w Wuhan.

- reklama -

Twierdził, że chińscy naukowcy pobierali tylko próbki w naturalnych siedliskach nietoperzy.

– Nagranie pokazuje jednak inną rzeczywistość, z klatkami nietoperzy i myszami, które najwyraźniej były używane w ośrodku do badań, co sprawia, że ​​wirus jest tak trudny do pokonania – ocenia newsmax.com.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x