INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:41 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trump oskarża Bidena o antyamerykańską indoktrynację młodzieży

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Były prezydent oświadczył, że jego następca – indoktrynuje amerykańskie dzieci w wieku szkolnym za pomocą najbardziej toksycznej i antyamerykańskiej teorii, jakie kiedykolwiek wymyślono – informuje newsmax.com.

W komentarzu dla Real Clear Politics Donald Trump napisał – Lewica zmieniła swoją narrację z wmawiania, że amerykańska historia jest zła, na mówienie Amerykanom, że są źli.

- reklama -

– W salach lekcyjnych całego kraju uczniowie poddawani są praniu mózgu za pomocą absurdalnego lewicowego dogmatu, znanego jako krytyczna teoria rasy – ocenił Trump.

Jak dodał – Zamiast pomagać młodym ludziom odkryć, że Ameryka jest największym, najbardziej tolerancyjnym i najbardziej przyjaznym narodem w historii, uczy ich, że Ameryka jest systemowo zła i że serca naszych obywateli są pełne nienawiści.

Newsmax.com przypomina – Krytyczna teoria rasy utrzymuje, że społeczeństwo Stanów Zjednoczonych jest z natury lub systemowo rasistowskie.

- reklama -

Trump zakończył oświadczenie komentarzem – Lewicowcy odeszli od pięknego snu pastora Martina Luthera Kinga, o tym, że nasze dzieci nie powinny być oceniane po kolorze skóry, ale po charakterze.

Zamiast tego głosi – Ocenianie ludzi po kolorze ich skóry jest właściwym pomysłem.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Posłanka zacytowała Biblię. Grożą jej dwa lata więzienia

Posłanka Chrześcijańskiej Partii Demokratycznej może spędzić dwa lata w więzieniu. Powód? Päivi Maria Räsänen zacytowała fragment Pisma Świętego. Co grozi...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x