INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:39 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Szokujące ustalenia dziennikarzy! Rząd Borisa Johnsona zawyża epidemiczną statystykę?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Jak podaje portal newsmax.com za dziennikiem „The Telegraph”, ujawnione dane wskazują na zafałszowanie brytyjskich statystyk medycznych.

Ponad połowa pacjentów przyjętych do szpitali w Anglii z powodu innych chorób została włączona w rejestr osób zainfekowanych covid19.

– Oznacza to, że trzecia fala epidemii jest mniej dotkliwa niż wynika z danych Narodowej Służby Zdrowia – komentuje newsmax.com.

– Błąd jest niezwykle ważny i powinny być korygowany na bieżąco – ocenił profesor Carl Heneghan z Oksfordu.

Wzywając rząd do opublikowania rzeczywistego poziomu zakażeń, uczony wyjaśnił – Dotychczasowa statystyka prowadzi opinię publiczną do – fałszywych wniosków – które zniekształcają rzeczywisty poziom obciążenia służb medycznych, a zwłaszcza szpitali.

– Nie może tak, że rząd tworzy wrażenie, że wszyscy ludzie trafiający do szpitali chorują na covid19, bo tak nie jest – powiedział „The Telegraph” inny z ekspertów.

Zdaniem Graga Clarka – Powoduje to, że ludzie są przestraszeni, unikają leczenia szpitalnego bo nie mają prawdziwego obrazu sytuacji, co jest niedopuszczalne.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x