INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:58 | poniedziałek | 27.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące ustalenia dziennikarzy! Rząd Borisa Johnsona zawyża epidemiczną statystykę?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Jak podaje portal newsmax.com za dziennikiem „The Telegraph”, ujawnione dane wskazują na zafałszowanie brytyjskich statystyk medycznych.

Ponad połowa pacjentów przyjętych do szpitali w Anglii z powodu innych chorób została włączona w rejestr osób zainfekowanych covid19.

- reklama -

– Oznacza to, że trzecia fala epidemii jest mniej dotkliwa niż wynika z danych Narodowej Służby Zdrowia – komentuje newsmax.com.

– Błąd jest niezwykle ważny i powinny być korygowany na bieżąco – ocenił profesor Carl Heneghan z Oksfordu.

Wzywając rząd do opublikowania rzeczywistego poziomu zakażeń, uczony wyjaśnił – Dotychczasowa statystyka prowadzi opinię publiczną do – fałszywych wniosków – które zniekształcają rzeczywisty poziom obciążenia służb medycznych, a zwłaszcza szpitali.

- reklama -

– Nie może tak, że rząd tworzy wrażenie, że wszyscy ludzie trafiający do szpitali chorują na covid19, bo tak nie jest – powiedział „The Telegraph” inny z ekspertów.

Zdaniem Graga Clarka – Powoduje to, że ludzie są przestraszeni, unikają leczenia szpitalnego bo nie mają prawdziwego obrazu sytuacji, co jest niedopuszczalne.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx