INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:21 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Amerykańscy pediatrzy walczą z polityką gender

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Organizacja American College of Pediatricians (ACPeds) potępiła Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA) za zalecenie usunięcia znaczników płci z aktów urodzenia dzieci, informuje portal newsmax.com.

W opublikowanym oświadczeniu ACPeds podkreśla – AMA wezwała do usunięcia znaczników płci na metrykach urodzenia twierdząc, że utrwalają pogląd o niezmienności płci.

- reklama -

Według newsmax.com. kontrowersje rozpoczęły się w czerwcu po oświadczeniu AMA – Uznajemy, że każda osoba ma prawo do określenia swojej tożsamości płciowej. Aby chronić prywatność jednostki i zapobiec dyskryminacji, władze USA powinny usunąć oznaczenie płci z aktu urodzenia.

Tymczasem ACPeds podtrzymuje stanowisko, że zalecenie AMA jest sprzeczne z faktami naukowymi.

– Ze względu na genetykę samce różnią się od samic na poziomie komórkowym. Biologiczne różnice płciowe spowodowane genetyką i hormonami powodują istotne różnice fizyczne, poznawcze, emocjonalne i behawioralne między obiema płciami – podkreślają amerykańscy pediatrzy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x