INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:28 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Oto państwa UE, które popierają wstrzymanie wypłaty środków dla Polski! Może niech popatrzą co sami robią?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Komisja Europejska wstrzymuje wypłatę środków z Krajowego Planu Odbudowy dla Polski z uwagi na rzekome w ocenie Brukseli łamanie praworządności. Decyzję KE popiera kilka państw.

Dania, Holandia, Szwecja i Austria otwarcie popierają Komisję Europejską w sprawie wstrzymywania miliardów euro dla Polski na odbudowę po pandemii – ustaliła korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon.

KE zarzuca nam działanie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, oraz pytanie premiera Morawieckiego, zadane Trybunałowi Konstytucyjnemu ws. nadrzędności polskiego prawa nad prawem unijnym.

Zastanawiamy się tylko, dlaczego KE nie przygląda się takim krajom jak Holandia, gdzie w ostatnim czasie dochodziło do ataków na środowiska LGBT? Albo Austria, która otwarcie zapowiedziała, że nie przyjmie uchodźców z Afganistanu?

A może to zwykła gra, żeby państwa wyżej wymienione otrzymały więcej pieniędzy z Brukseli?

Źródło: RMF FM

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
15.09.2021 02:07

No proszę – nawet Austria. Państwo, które przystąpiło do zainicjonowanego przez prezydenta Polski funduszu Trójmorza teraz okazuje się wrogiem Polski. Tego się nie spodziewałem, że tak wygląda przyjaźń polsko – austriacka. Polskie ludowe porzekadło mówi, że „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. No i widać, kim jest rząd Austrii dla Polski.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x