INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:01 | wtorek | 17.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Oto państwa UE, które popierają wstrzymanie wypłaty środków dla Polski! Może niech popatrzą co sami robią?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Komisja Europejska wstrzymuje wypłatę środków z Krajowego Planu Odbudowy dla Polski z uwagi na rzekome w ocenie Brukseli łamanie praworządności. Decyzję KE popiera kilka państw.

Dania, Holandia, Szwecja i Austria otwarcie popierają Komisję Europejską w sprawie wstrzymywania miliardów euro dla Polski na odbudowę po pandemii – ustaliła korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon.

- reklama -

KE zarzuca nam działanie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, oraz pytanie premiera Morawieckiego, zadane Trybunałowi Konstytucyjnemu ws. nadrzędności polskiego prawa nad prawem unijnym.

Zastanawiamy się tylko, dlaczego KE nie przygląda się takim krajom jak Holandia, gdzie w ostatnim czasie dochodziło do ataków na środowiska LGBT? Albo Austria, która otwarcie zapowiedziała, że nie przyjmie uchodźców z Afganistanu?

A może to zwykła gra, żeby państwa wyżej wymienione otrzymały więcej pieniędzy z Brukseli?

- reklama -

Źródło: RMF FM

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
15.09.2021 02:07

No proszę – nawet Austria. Państwo, które przystąpiło do zainicjonowanego przez prezydenta Polski funduszu Trójmorza teraz okazuje się wrogiem Polski. Tego się nie spodziewałem, że tak wygląda przyjaźń polsko – austriacka. Polskie ludowe porzekadło mówi, że “Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. No i widać, kim jest rząd Austrii dla Polski.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x