INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:11 | wtorek | 19.03.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wolnoć Tomku w swoim domku

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 marca

Takie są rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie

Uczelnia miała być przeznaczona głównie dla szlachty, ale wbrew intencjom fundatora jej charakter zmienił się szybko ze szlacheckiego na mieszczański.15 marca 1594 Przekładając...

Koniecznie przeczytaj

Katar nie zamierza się patyczkować z lobby LGBT. Zapowiedział, że nie dopuści do promocji LGBT, więc nie dopuszcza.

Była kapitana reprezentacji piłkarek Walii niejaka Laura McAllister i grupa jej rodaków wybrała się na mecz z USA w tęczowych kapelutkach, zapewne licząc, że w ten sposób przemycą gejowskie barwy na stadiony. Przywdziali czapki walijskiego stowarzyszenia wspierającego społeczność LGBTQ+  – Rainbow Wall. Ochrona okazała się kompletnie nieczuła i dała im wybór albo zdjęcie gejowskich kapelutków i mecz, albo kapuletki i brak wejściówek.

- reklama -

Kiedy staliśmy w kolejce usłyszeliśmy, że ludzie noszący czapki typu Bucket z tęczowymi nadrukami muszą je zdjąć – relacjonowała McAllister telewizji  ITV News

Powiedzieli, że to zakazany symbol i że nie mamy prawa pokazać go na stadionie – dodała.

Gejowskie czapki z głów zostały zdjęte Walijczykom zaraz po tym, jak kapitanowie „postępowych” drużyn zrezygnowali z noszenia tęczowych opasek. W ich przypadku wystarczyła zapowiedź FIFA żółtych kartek, by każdy kapitan uznał, że solidarność ze „społecznością LGBTQIA+” jest mniej warta od meczu.

- reklama -

Była piłkarka próbowała bardziej się stawiać. – Nie zamierzałam zdejmować kapelusza. Zwróciłam uwagę [w rozmowie z ochroniarzami – PAP], że wcześniej było wiele komentarzy ze strony FIFA na temat wspierania praw osób LGBTQ+ podczas tego turnieju. Pochodzę z kraju, w którym jesteśmy bardzo zaangażowani w zapewnienie równości dla wszystkich – opowiadała. Na ochronie stadionu nie zrobiło to żadnego wrażenia. W Europie za propozycję zdjęcia gejowskiego kapelutka z pracy ekspresowo wyleciałby składający propozycję ochroniarz. W Katarze eks-zawodniczka oraz towarzyszący jej kibice zostali zaprowadzeni do stadionowego biura rzeczy znalezionych, żeby mogli sobie zdeponować kapelutki. Dzielna działaczka jednak ukryła kapelutek w torbie. Brakuje relacji, czy była na tyle dzielna, żeby go założyć na głowę będąc na stadionie.

Na stadion nie został też wpuszczony amerykański dziennikarz Grant Wahl, który postanowił pocawniakować i założył koszulkę z tęczowym symbolem.

Cwaniakownie nie wyszło także belgijskiej reprezentacji. Piłkarze mieli zamiar wystąpić w koszulach z nadrukiem tęczy i napisami „love” na kołnierzu, ale ich noszenia zabroniła im FIFA, podając, że nadruk to w rzeczywistości nawiązanie do fajerwerków belgijskiego festiwalu muzycznego Tomorrowland, co można uznać za ukrytą reklamę.

- reklama -

Jak do tej pory, nie zdarzyło się, żeby w ramach solidarności z LGBTQIA+ ktokolwiek z kibiców lub którakolwiek z drużyn zrezygnowała z obecności na mistrzostwach, trzasnęła drzwiami od samolotu i wróciła do domu. Szkoda, że do Kataru nie wybrała się Komisja Europejska. Może ta wizyta wbiłaby jej do głowy jakże prostą zasadę „wolnoć Tomku w swoim domku”. W cudzym – respektujesz zasady gospodarza, albo wypad.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
PI Grembowicz
22.11.2022 15:40

No i bardzo dobrze!
Zuch chłopaki!
Choć to islam;
Przynajmniej konsekwentnie.
Homoseksualizm = pedofilia = KK = KS

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Izraelczycy i ich niemieckie metody

Minister bezpieczeństwa narodowego Izraela Itamar Ben Gwir w głębokich ukłonach podziękował izraelskiemu żołnierzowi za zastrzelenie terrorysty, pochwalając postawę żołnierza....

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx